Borland - rejestracja turbo delphi

(Przemek89k) #1

Witam, sciągnalem i zainstalowalem TD, jednak nie wiem jak zarejestrowac ten produkt. Nie wiem gdzie jest klucz licencyjny oraz na jakiej stronie powinienem sie zarejestrowac - pod jakim linkiem ? Z gory dzieki za pomoc

(niezDarek) #2

klucz powinieneś otrzymać po zakupie na maila bądź na kopercie z zakupionym nośnikiem, rejestracja odbywa się w programie podczas aktywacji.

(Przemek89k) #3

Czy ty wiesz może czym jest turbo pascal :wink: Tego się nie kupuje - jest to darmowy program w wersji freeware, ale potrzebny jest klucz, ktory mozna uzyskac po darmowej rejestracji. Ale nie wiem jak i gdzie tego dokonac :wink: Konkretnie prosze :wink:

-- Dodane 26.10.2009 (Pn) 18:27 --

Przynajmniej wszedzie pisalo ze jest darmowy - chyba ze ten nowy juz nie jest ... a znacie moze jakis darmowy kompilator do delphi (zeby obslugiwal pascala)

(niezDarek) #4

napisz dokłądnie jaką wersje posiadasz na stronie jak dobrze widze nie ma wersji full darmowych są tylko trial.

wchodzisz na stronkę: https://downloads.embarcadero.com/free/delphi

wybierasz program, pobierasz, następnie wypełniasz pola na stronie i klucz tak jak pisałem powinien do ciebie dotrzeć na maila