Borland - rejestracja turbo delphi

Witam, sciągnalem i zainstalowalem TD, jednak nie wiem jak zarejestrowac ten produkt. Nie wiem gdzie jest klucz licencyjny oraz na jakiej stronie powinienem sie zarejestrowac - pod jakim linkiem ? Z gory dzieki za pomoc

klucz powinieneś otrzymać po zakupie na maila bądź na kopercie z zakupionym nośnikiem, rejestracja odbywa się w programie podczas aktywacji.

Czy ty wiesz może czym jest turbo pascal :wink: Tego się nie kupuje - jest to darmowy program w wersji freeware, ale potrzebny jest klucz, ktory mozna uzyskac po darmowej rejestracji. Ale nie wiem jak i gdzie tego dokonac :wink: Konkretnie prosze :wink:

Dodane 26.10.2009 (Pn) 18:27

Przynajmniej wszedzie pisalo ze jest darmowy - chyba ze ten nowy juz nie jest … a znacie moze jakis darmowy kompilator do delphi (zeby obslugiwal pascala)

napisz dokłądnie jaką wersje posiadasz na stronie jak dobrze widze nie ma wersji full darmowych są tylko trial.

wchodzisz na stronkę: https://downloads.embarcadero.com/free/delphi

wybierasz program, pobierasz, następnie wypełniasz pola na stronie i klucz tak jak pisałem powinien do ciebie dotrzeć na maila