Boruc vs Dudek

No właśnie…Dwaj polscy bramkarze Dudek i Boruc, który z nich jest wg Was lepszy? Są to 2 zupełnie inne style bronienia, Dudek jest już stary i nie ma formy - Boruc u szczytu kariery…Czekam na Wasze opinie w tej kwestii.

Dudek :o według mnie to już jego kariera dobiega końca,raz mu się udało w finale ligi mistrzów Liverpool-Milan.Boruc jest teraz w świetnej formie…według mnie mieści się w trójce najlepszych bramkarzy świata.

Nie ma co ukrywać, że gdyby nie Boruc czy to Polska czy Celtic wielokrotnie mogły stracić więcej goli/zwycięstwo itd. Dudek ma już najlepsze lata kariery ze sobą. Dla mnie obok Boruca najlepszymi bramkarzami świata są Iker Casillas i Petr Cech

Zdecydowanie Boruc.Mecz z Austrią = mistrzostwo świata. Oczywiście tylko w wykonaniu Boruca, bo reszta drużyny to się nadaje do roznoszenia hot-dogów na trybunach…

kuri_1984 , hehe też tak uważam Boruc jest dobry.

Ale co Wy porównujecie ?

Można porównywać najlepsze lata i Boruca i Dudka, a nie teraz, gdy Dudek już chyba kończy karierę. OMG

jesli mam mówic ktory z polskich bramkarzy jest najlepszy to jeśli mówimy o Dudku który ma karierę za sobą raczej to napisze bramkarza który może nie był najlepszy ale najwięcej osiagnała z polskiech bramkarzy czyli Józef Młynarczyk :slight_smile:

Nie Jerzy, a Józef

pomyłka mała sorry :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Teraz nie ma co porównywać bo wiadomo że lepszy jest Boruc. Ale dyby porównać obu zawodników u szczytu kariery to moim zdaniem Jurek Dudek byłby lepszy. Wygrał LM, przez wiele sezonów bronił świetnie. Ale nie zapominajmy że Boruc ma jeszcze wiele przed sobą a Dudi już powoli będzie kończył karierę :slight_smile:

Dudek nie był nigdy dobry, był przereklamowany dzięki liverpoolowi.

Jakby nie był dobry to wielki klub jak Liverpool nie zainteresowałby się nim. Więc o czym Wy gadacie.

ciekawe jakim cudem górnik zagrał w finale cl

najlepszy bramkarz w holandii grajac w feyenoordzie

interesowaly sie nim najlepsze kluby europy

cienias jak nic, nie warto o nim gadać …

:expressionless:

OTy > kosz.

Jak nie? Jak był w formie to bronił rewealcyjnie…

http://youtube.com/watch?v=VW2Tj_uOLRE

dudek był genialny, tego nie można ( !!

ale niestety jego czas minął, gdy do l’pool’u przyszedł benitez …

musimy się cieszyć że mamy kolejnego dobrego bramkarza jakim jest boruc