Bot GG - sekretarka

Szukałem i znalazłem, przyznam bez bicia ale znalazłem nie to, o co mi chodziło. Mianowicie chciałbym bota na GG który rejestruje wypowiedzi jak mam komputer wyłączony lub jak mnie nie ma przy nim i odpowiada ludziom, że wiadomość została zarejestrowana. I chciałbym też żeby było coś takiego w tym bocie jak “VIP”, że 2 osoby bym oznaczył ta funkcją i w pierwszej kolejności od nich bym widział wiadomości, a bot by wysyłał coś takiego np:

SEKRETARKA: Szef dodał Cię do rangi VIP i Twoja wiadomość jest na 1 miejscu do przeczytania: 1/144. Dziękujemy

Dziękuje i pozdrawiam gg505.

PS. 1/144:

1 - wiadomość zostanie wyświetlona w 1 kolejności

144 - tyle wiadomości oczekuje do wyświetlenia i jest zapisanych (nieprzeczytanych) w bazie sekretarki.

Taka opcja z tym vipem i rangami jest lekko bezsensowna, bo co za roznica czy zobaczysz ja 0.5s pozniej czy wczesniej?

A dla bota sciagnij sobie aqq (obsluguje gg) i plugin aqq responder i gra gitara tam masz filter, na jakie wiad. ma odpowiadac czym itp.

Pisz polskimi znakami ;] Pisze wyraźnie, że coś do GG chce bo te tleny to nie lubię ich :! Takie coś to ja już napisałem, że znalazłem ale ja chcę do GG.

scaignij sobie snikersa

Snikers to bot, służący do rozmowy. Nie może służyć jako automatyczna sekretarka.

Jak nie, jak tak. :? Sam kiedyś używałem Snikersa do takiego czegoś i działało, ale trzeba poszukać w ustawieniach.

Poza tym masz informacje na stronie producenta, co może pełna, płatna wersja (płatna czyli wysyłasz sms-a za ok. 10 zł). :slight_smile:

Pozdro.

No dobra jak wydałem 12zł z VAT to co mam tam robić ?

Ach tam…

W AQQ (multikomunikator , obsługuje GG) ma wtyczkę Responder.

Można ustawić go aby automatycznie odpowiadał jeśli ktoś do nas napisze, ustawić hasło na rozmowę (nikt do nas nie napisze dopóki w oknie rozmowy nie wpisze wyrazu-hasła) i parę innych funkcji.

Do końca to nie to czego oczekujesz, ale spełnia podstawowe funkcje. Poza tym - żaden bot nie będzie odpowiadał jeśli nie będziesz miał włączonego GG przynajmniej na niewidoczny. Chyba że kolesie od serwerów GG będę mili i Ci ustawią bota, ale to raczej nie przejdzie.

Ale wy czytacie że ja pie… 3raz powtarzam że ja chce coś do gg !!