BOT Google pobiera maile użytkownika Gmail?

Opis zdarzenia:

Jakiś czas temu zauważyłem w historii logowań konta pocztowego na Google (Gmail), że mam serię logowań do konta z zupełnie mi nieznanego adresu. Co dziwniejsze, te logowania dotyczyły dostępu przez POP3. Sprawdziłem adres przez whois i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ten adres dotyczy Google. Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie w jakim celu BOT Google pobiera korespondencję użytkownika? Chętnie zapytałbym obsługę Gmaila, ale niefortunnie nie można z nimi nawiązać ŻADNEGO kontaktu :shock:

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

Ja sprawdziłem przed chwilą i nie ma takiego czegoś. Prawdopodobnie ktoś przejął twoje hasło. Przeskanuj antywiruami itp. oraz koniecznie zmień hasło. Adresy ip zaczynające się od 6 pochodzą na 90% z USA.

Nie mógł przejąć hasła, bo celowo zmieniałem je parokrotnie i po pewnym czasie sytuacja się powtarzała. Jeżeli jest to BOT Googler to on hasło zna zawsze

Dzwoniłeś do google?

Tu masz namiary:

Google Polska

Emilii Plater 53

00-113 Warszawa

Poland

tel. 22 528 66 94‎

Może logowałeś się z innej przeglądarki, też się tak zdziwiłem kiedyś, logowałem się na gmaila z

różnych przeglądarek i w informacjach o działaniu były różne IP.

Zwróć uwagę, że pobieranie maili nastąpiło z protokołu POP3 co wyklucza przeglądarkę :slight_smile:

Jakieś jaja. Dzwonię do Google, odbiera babka i przełącza na biuro, odbiera gość i mówi, że jest za granicą i nie może mi pomóc. O co tu chodzi? :slight_smile:

Nad czym się tu rozczulać, ktoś dobrał się Tobie do poczty i tyle.

http://www.4or.us/gmailfaq.html

Podana przez ciebie strona jest zainfekowana jednym elementem przez Win32.Shown :evil: .

Naprawdę :o , moje skanery nic nie wykryły, a mam trzy. Czym ją skanowałeś ??

Nie ma żadnej infekcji. Zmień program antywirusowy. Ten Cię oszukuje

Mój antywirus to Dr. Web.

A mój NOD i niczego nie wykrywa [-X