Bot Ts na VPN

Mam problem z uruchomieniem pliku /ts3client_runscript.sh wszystko już skonfigurowałem lecz po próbie otworzenia go zupełnie nic się nie dzieje

 

 

x.jpg

Wybrałeś może opcję uruchom w emulatorze terminala?

Nie nie wybierałem takiej opcji. Znalazłem kilka poradników w necie i nimi się kierowałem

Ale co wg Ciebie ma się dziać po “otworzeniu”? Otworzenie spowoduje wyświetlenie jego zawartości, a Ty masz to wykonać.

O Dżises,

Sprawdź, czy w repozytorium nie masz tego programu. (u mnie akurat jest teamspeak3 (3.0.19.4-1 community)

Jeżeli jest to zainstaluj z repo.

 

Jak nie to:

Wejdź na stronę TeamSpeaka, pobierz paczkę-instalator w formacie RUN dla Linux (ok 36MB), nadaj mu prawa do uruchomienia, instalator w konsoli/terminalu poprosi Cię o hasło, akceptujesz licencję i program zainstalowany - pojawi się w menu Programy w GNOME, gotowy do uruchomienia.

Prościej się nie da.

Z tego co wyczytałem jest to już gotowy klient ts’a, więc po jego otwarciu powinien się włączyć zwykły klient teamspeaka gdzie powinienem już graficznie dokończyć bota.

@Domker Dokładnie tak zrobiłem ( mówię o drugim sposobie ) po zaakceptowaniu licencji widziałem na poradniku jak autor włącza plik ze zdalnego pulpitu i odpala mu się klient ts’a gdzie już tylko graficznie ustawiał bota.

Sprawa rozwiązana przeinstalowałem wszystko jeszcze raz i gra :slight_smile: