Boty do et (Linux)

Witam, nie wiem czy dobry dział ale mam pytanie jak dodać boty do Enemy teritory, bo z tego co pan Google mówi to tylko na windowsie da sie tak zrobić, a nie ma botów żeby nie miały rozszerzenia .exe.

Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.

Rozumiem że chodzi Ci o boty w sensie cheat, multihax, WH itd. 8) , jak byś nie wiedział to używanie czitów jest łamaniem prawa…

Jeśli Chodzi Ci o boty jako komputerowi gracze do grania offline to ściągnij fritzboty (według mnie najlepsze) i skopiuj to tak jak etpro itd…

Chyba raczej nie chodzi o czity…

Artykuł : http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879357152

D@widoS Pewnie że nie chce czitować, grałem w et ze 3 razy chyba i chcę potrenować, już cheatowałem w CS to wcale nie było tak przyjemnie :slight_smile:

stealth Dzi ęki z a linka :slight_smile:

Aha tylko jest jedna sprawa…

A jak na Linuksie?

Kopiujesz do /home/ja/.etwolf (chyba)

a to to po prostu:

et +set fs_game fritzbot

Do /usr/local/games/enemy-territory/. :wink:

Ale co kopiuje? Bo w archiwum 1 .zip jest 6 archiw(ów?) a w każdym podarchiwum (równiesz .zip) jest folder o tej samej nazwie…

Ściągnij stąd : http://filebase.bots-united.com/index.php?action=file&id=414

U mnie jest wszystko dobrze. :slight_smile:

zrzutox6.th.png

Chyba zależy gdzie się instaluje gre

ale chyba rzeczywiście domyslnie jest do /usr/local

Ja tam nic nie mam. Tzn nei mam folderu enemy-territory, zrobiłem tak jak matiit napisał czyli skopiowałem do .etwolf i zrobiłem aktywator. W polu polecenie wpisałem et +set fs_game fritzbot no to chyba dobrze, nie? no ale pisze ze such file directory :oops:

a gdzie zainstalowałes et?

nie :slight_smile:

chyba trza było podpodawać w odpowiednie miejsca ‘’

Najpierw spróbuj noralnie z konsoli et +set fs_game fritzbot

No to źle zrobiłeś :stuck_out_tongue: , bo tam trzymany jest config gracza.

Spróbuj wyszukać ten folder ( enemy-territory ) , albo przypomnij sobie jaką ścieżke podałeś przy instalacji.

Dobra działa, tylko trza było dać na przód ./ :slight_smile:

Dzięki wszystkim za pomoc tę większą i mniejszą. :*

Złączono Posta : 09.10.2007 (Wto) 20:41

stealth enemy-territory jest w /home tylko nie niewidoczny a .etwolf jest niewidoczny, na co wskazuje . :slight_smile:

Bo zainstalowałeś do /home (jak mówiłem :slight_smile: )

skróty masz w /home/ja

daj tak:

sudo ln -s et /usr/bin/et

i możesz już uruchamiać skąd chcesz poprzez et (bez ./) ./każe uruchamiać plik z katalogu w którym sie znajdujesz, czyli jak byś dał cd coś to już by nie zadziałało musiałbyś całą ścieżkę podawać), a tak to bedziesz miał w $PATH i będzie git.)

A ja se zdiełałem aktywator na pulpicie i jest git :slight_smile: A jak bede chciał normalnei pograć? :stuck_out_tongue: lepiej tak :slight_smile:

nie,do etwolf daje sie wszystkie pliki tymczasowe (mapy,mody,cfg itd) :wink:

lamerxD wystarczy że załączysz normalnie grę, w głównym meny wybierze modes i kliknij na swój mod w tym przypadku Fritzbots.

:? Ja zawsze wszystkie mapy i mody trzymałem w enemy-territory a w .etwolf był tylko .cfg … :?:

trzymać to se możesz :stuck_out_tongue: zależy jak tam to et zainstalowałeś, ja jak wybrałem standardowe miejsca instalacji to wszystko należało wrzucać do etwolf. oprócz patcha… nawet jak coś z serwera się ściągało ( mapki itp) to automatycznie zostawały zapisywane w etwolf. Jak wrzucę mapke tam gdzie ty pisałeś to mi jej et nie znajduje…

:? …

No to wrzuć do poszczególnych modów…

OTy > kosz.