Boty - samo zło

To akurat jest najmniejszym problemem do obejścia. Ustawiasz bota tak, żeby raz zaznaczył jedną opcję raz drugą, zawsze jakaś będzie właściwa…

To może zrobić tak ,żeby coś generowało hasło do aktywacji

Czyli tak:

1.Zakładasz konto podajesz tam rozne rzeczy.

2.Dostajesz maila na od DP z kodem i linkiem aktywacyjnym musisz wpisać tam kod i dopiero możesz się zalogować :wink:

wyczytałem fajne rozwiązanie

i co ważniejsze, jest zarówno proste jak i łatwe do zaimplementowania

link: http://psavel.jogger.pl/2007/01/22/phpbb-vs-spamboty/

być może szanowni admini skorzystają z takiego b.skutecznego rozwiązania :slight_smile:

a może lepiej jak by kod trzeba było od tyłu przepisać

A może jeszcze po ukosie i cyrlicą? Nie przesadzajmy…

Swoją drogą, widziałem kiedyś w internecie ciekawy odpowiednik tokena:

Pojawiało się kilka napisów (kolejność losowa, jeden to np. dzisiejsza data, drugi to losowy ciąg cyfr, trzecie to jakieś zdanie, czwarte losowy ciąg znaków itp), każde innym kolorem. A niżej losowe pytanie, np. “Która odpowiedź to dzisiejsza data?” albo “Która odpowiedź została napisana kolorem niebieskim?” itp. Ciekawy pomysł.

i znowu ;/

najgorzej jest rano

z tabelki “ostatnio na forum” jest tylko 4 normalne tematy, reszta spam

Mam takie pytanie. Kto wysyła bota do spamowania forami, po co to rob, i jak bot moze sam pisac posty itp

Ten kto ma na to ochotę.

Bo ma ochotę zrobić komuś na złość.

Tak samo jak i odpisywać na GG.

a moglibyscie podac jakis przyklad postu bota?

Linku do takiego postu nie podamy bo wszystkie takie posty lecą w kosmos, a treści nie przytoczymy bo są zazwyczaj niezgodne z regulaminem.

Wirusy, lepiej nie klikać.

Zajrzyj do śmietnika.

Boty są ok, chociaż jest z kim pogadac xD

Niektóre lecą od razu w Kosmos - ino gwiżdże :slight_smile:

boty sa najgorsze jak wejda na shoutboxa. Piszą 50 razy w kółko to samo. Już kilka razy się z tym spotkałem. :cry: :evil: