Boxxy - youtube

Rzecz gustu, to że Tobie się podoba nie znaczy, że innym musi. Często jest tak, że jeden mój znajomy jak widzi jakąś dziewczynę mówi, że jest fajna a ja mówię “a nic specjalnego” i się upiera przy swoim ale mu mówię “jak Ci się podoba to spoko ale dla mnie jest przeciętna”. Natomiast jak ja mówię, że idzie jakaś fajna dziewczyna to on znowu kręci nosem, że ta co mi się podobała jest taka sobie. Więc widzisz nie każdemu musi się podobać ta sama dziewczyna, bo każdy też patrzy na co innego, często mi się podobają dziewczyny, które z twarzy nie są może piękne ale mają na przykład bardzo ładne zielone lub niebieskie oczy, naturalne a nie ostatnio modne soczewki czy ładny nosek, które przyciągają moją uwagę inna ma ładne ciało i dobrą figurę a inna ma ładną buzię, więc każdy patrzy na co innego. Są oczywiście takie dziewczyny, które podobają się każdemu bez wyjątku i są ładne nawet bez makijażu, wtedy się nie mówi że jest ładna tylko, że jest piękna, bo się podoba każdemu bez wyjątku.

Skoro Tobie się podoba to okej ale nie próbuj przekonywać innych do jej urody, która powiedzmy podoba się tylko Tobie, choć osobiście uważam, że ona nie jest ani piękna ani brzydka, może się komuś podobać ale mi się akurat ona nie podoba, więc nie powiem, że jest brzydka, bo widywałem na prawdę brzydkie dziewczyny :slight_smile:

Pozdrawiam!


tylko wina czasem brak :stuck_out_tongue:

ona podobno nie żyje…

Kazik kiedyś zaśpiewał:“tak się tworzy historię…”

Heh żyje, tylko noby z 4chana pohakowały jej konta na youtubach, myspejsach, zniszczyli życie (choć może to trochę za mocne stwierdzenie, bo klientka ma 17lat) że nie chcę mieć nic wspólnego z internetem.

Wcale się jej nie dziwię, miały być filmiki 4fun, wyszło co innego.

Na własne życzenie, sława ją przytłoczyła :hahaha:

Nie każdy potrafi sobie z tym poradzić niestety. Nie każdy potrafi znieść zalety i wady sławy :slight_smile: Ale prawda jest jedna, jeśli ktoś osiągnie jakikolwiek sukces, czy nawet niewielką sławę to inni starają się taką osobę zaraz zniszczyć i to jest norma w obecnych czasach, bo widziałem wręcz wiele filmików wzorowanych na tej całej klientce, jedne były jej kopią a inne kpiną.

Pozdrawiam!

A jej “występy” to według ciebie nie jest kpina???

W sumie to tak :slight_smile: Ale mi chodziło, że te inne filmiki były typowo szydercze :slight_smile:

Pozdrawiam!

ona sobie nie kpiła. Może chodzi wam o porażkę?

Według mnie nie. Pół 4chana się w niej zakochało.

Tacy kochasie i kozaki w internecie, a boją się krzesła odsunąć aby dojść do drzwi. #-o

http://tinyurl.com/pl7tuj