Boxxy - youtube

Nie wiem jak wy ale ja ją mogę oglądać na okrągło:

No i cudny remix:

Nie wiem co ona ma w sobie, ale ogląda i słucha się miodzio. :slight_smile:

Nom. A znana jest dzięki 4chanowi :>

Znaczy się, o co chodzi? I kto to w ogóle jest? :expressionless:

Pozdrawiam!

Nie znasz Boxxy? Wstydź się :slight_smile:

Słodka jest. :wink:

Charakterem jest zadziwiająco podobna do mnie. :wink:

Przyłączam się do pytania bo nie czaje,chyba stary już jestem :smiley:

Boxxy to królowa internetu.

EDIT

:?

Ona ma pusto w głowie. Typowa “królowa jednej nocy” :expressionless:


dlaczego tak sądzisz ?

nie podobają mi się takie komentarze, obrażające innych, przez takie wylewne wypowiedzi internet zszedł na psy.

Pooglądaj sobie sam i wyciągnij wnioski, trzeba mieć nieźle zryty beret żeby robić z siebie małpkę przed kamerką internetową i publikować to w necie. “Nasza” pani Basia bije ją na głowę (pomimo tego że ma żółte papiery :stuck_out_tongue: )

Internet to zszedł na psy ale z powodu właśnie takich Boxxy epatujących swoją głupotą i bezkrytycyzmem (słodka buźka i kilo tapety to jeszcze nie wszystko) i jej pseudo fanów.

Taa.

boxxy-sans-makeup.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=wyKxqC2bJ34

Makijaż potrafi cuda.

Wstydzić się to jest kraść, ja nie kradnę, więc się nie wstydzę nawet tego, że nie znam znanych osobistości, nawet znanych tych według Ciebie.

Słodki to jest miód a nie ona, chyba że…

Chyba dla Ciebie i innych nastolatków, bo pierwszy raz o niej słyszę i czytam :slight_smile: Chyba, że … jak pisałem 2 akapity wyżej.

Pozdrawiam!

Co nieco usunięto, proszę nikogo nie obrażać. JNJN


4chan to twoje wiarygodne źródło informacji o świecie? Gratuluję.

Czyli wynika z tego, że ona Ci się po prostu podoba a nie że jest jakąś wspaniała artystką w jakiejś tam dziedzinie sztuki, jednak jej “blogowych” wideo ciężko nazwać sztuką :slight_smile:

Tak w ogóle po twoich zachwytach nad jej głosem, to myślałem że to jakaś piosenkarka, to bym się nie dziwił, że ktoś zachwyca się czyimś głosem, bo ja czasami nie mogę się nasłuchać kogoś kto ma talent i chodzi mi tu o prawdziwego artystę a nie wykonawcę pop, którego głoś był podrasowany przez specjalistów a tak na prawdę skrzeczą na żywo - przykład - Mandaryna, z której cała Polska się przecież śmiała, czy ostatnio Fergy (czy jak się tam pisze jej ksywkę) skrzeczała na rozdaniu jakiś tam nagród MTV jak nie wiem aż słuchać nie mogłem a w radio przecież ma taki “ładny” głos ale to już temat na inną dyskusję :slight_smile:

Pozdrawiam!

Tak, podoba mi się i nie wiem, jak może się nie podobac.

Zakochałem się . :slight_smile:

Leogict , wyrośniesz z tego. (albo i nie)