Boxy wychodzące z boku strony

Witam serdecznie,

Uczę się cięcia i jestem na etapie boxów wyjeżdzających z boku strony: http://46.29.150.76/jh/boxy/

Wszystko działa mi mniej więcej tak jak chcę. Chciałabym zmienić tylko wychodzenie tych zakładek animowanych (bocznych z lewej i prawej strony) - tak ażeby

wychodziły z div calosc - a nie typowo z boku ekranu… da się to jakoś przerobić?

Bardzo proszę o odpowiedź,

Monika

Zacznijmy od tego, że ja bym takiego burdelu nie robił w kodzie HTML, rozchodzi mi się o ten wciśnięty skrypt JS [nawet jest to jQuery jak się nie mylę] oraz o ten upchnięty CSS, takie rzeczy powinno robić się w zewnętrznych plikach, które są wczytywane w head.

Więc jak ciebie rozumiem, to musisz zrobić takie coś:

$(window).load(function() {

     var $box = $("#box");

     var $szerokosc = $box.width();

      $box.bind('mouseenter', function() {

        $(this).stop().animate({left: "100px"}, 1000 );

      });

      $box.bind('mouseleave', function() {

        $(this).stop().animate({left: -$szerokosc}, 1000 );

      });

    });

jak widzisz, różnica jest taka, że kiedy najedziesz na div o id box, to animuje się margines lewy, czyli ustawia się na 100px, czyli masz odsunięcie o 100px od lewej w prawą, tak samo musisz zrobić na stronę prawą, że right ustawiasz na więcej od 0px, i tak wyjadą tobie całe kontenerki [te zakładki].

Powinno to zadziałać, ja niestety nie mogę zobaczyć efektu, który wprowadzam w przeglądarce, bo żeby ten skrypt zadziałał, trzeba przeładować stronę, a jak przeładuję to wczytuje się stara zawartość, także nie mam pewności czy to zadziała co napisałem, ale jednak na moje doświadczenie powinno zadziałać.

Aha, no i widać, że nie znasz się na tym, bo jeżeli zadziała to co napisałem, to nawet nie trzeba znać jQuery, ale sam język angielski, no ale na bok te moje uwagi, daj znać czy pomogłem.