Brak administratora Windows 10

witam mam problem z tym ze miałem adminstratora i teraz go nie mam bo podczas tego gdy chciałem właczyc sobie automatyczne logowanie bez hasła w netplwiz zmieniłem nazwe tego konta i adminstratora mi zabrało i nie wiem co mogę z tym zrobic .

Widocznie stworzyłeś konto użytkownika. Wyloguj się i zaloguj na Administratora.

tak tylko nie mogę bo jak klikne wyloguj to nie ma innych kont

A jak dasz ustawienia → Konta - to co masz?

Znaczy jest konto ale ma haslo

A nie wiem jakie

No, skoro jesteś administratorem to masz login i pass Microsoftu

Tak aczkolwiek gdy wpisuje hasło które powinno być poprawne pisze ze nieprawidłowe

Dziwna magia, spróbuj zaawansowanego uruchamia i w nim CMD i próbuj odkryć konto administratora wbudowanego w system.

W konsoli:

net user - wyświetli nazwy kont. Administratorów, użytkowników itp.
net user NAZWA UŻYTKOWNIKA HASŁO -pozwala zmienić hasło.
net user nazwa_użytkownika /add. -pozwala dodać kolejne konto.

Jeśli wyłączyłeś konto, ponownie włączysz je:
net user nazwa_konta /active:yes

Masz konto Microsoft? To odzyskaj hasło.
https://support.microsoft.com/pl-pl/account-billing/resetowanie-zapomnianego-hasła-do-konta-microsoft-eff4f067-5042-c1a3-fe72-b04d60556c37

Tamto drugie konto to lokalne jest akurat chciałem zresetować hasło ale się nie dało

a musze miec adminstratora zeby to zrobic bo nie wiem

Konsola z zaawansowanego uruchamiania powinna startować z uprawnieniami konta system, wtedy nie trzeba będzie.

zrobiłem cos takiego wszedłem w tryb awaryjny i na konto które stworzyłem w cmd i w panelu sterowaniu chciałem dac sobie adminstratora i dałem na konto które zrobiłem przez cmd tylko ze tego konta na którym nie ma adminstratora nie było wogule

ok problem rozwiązany mam adminstratora juz dziękuje za pomoc