Brak Aero w Vista?

Pomóżcie! Mam Viste Beta2, wszystko byłoby OK gdyby nie jeden mankament… nie mam efektu Aero! Nie moge znaleźć w ustawieniach gdzie to można włączyć :frowning: No chyba że Vista podczas instalacji rozpoznaje sprzęt graficzny i na GForce 4 MX 440 64MB domyślnie nie pójdzie :frowning: A wzmianki o tym nigdzie znaleźć nie mogę :frowning: Reszta sprzętu jak w podpisie…

Masz za słabą grafę, włączenie aero glass będzie u ciebie powodowało totalne zawiasy kompa albo bluscreeny, poczytaj na http://www.winbeta.pl dział tipsy

A konkretnie tutaj:

:arrow: http://www.winbeta.pl/tipsy/2.htm

U mnie chodzi jak talala ale tylko Vista Beta 1.A propo prześlesz mi Beta 2 na tomaszewscy5 Na skype ??

:o pokaż mi kogoś kto prześle ci kilka Gb :o przez skypa :o sam sobie ściągnij :?

Mr.Neo tu masz link do pobrania Visty Beta 2 Download: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4154

a jak wygląda Vista bez efektu aero? wszyscie sa screeny z tym wlasnie efektem…

Nierozróżniacie dwóch rzeczy.

Vista zawsze będzie z efektem aero.

Tylko iż na mocniejszych kompach będzie aero glass, a na tych słabszych automatycznie włącza się aero black.

DamianK aero black to zwykła skórka windows vista tylko iz nie ma przezroczystości.

Kichowo :arrow: aaa5d48f24719a13m.png

Lub jak sobie ustawisz to bedzie wygladał jak win 2000

Złączono Posta : 08.07.2006 (Sob) 16:34

Chyba chciałeś napisać Aero express a nie żaden black :roll: :wink:

ah… faktycznie :?

Za to mozna zrobic aby wyglądal jak 2000 co mi bardzo pasuje :smiley:

a zmiena stylu niewiąze sie z ograniczeniem funkcji systemu (chodzi o te dodatkowe bajerki i inne narzedzia) Wygląd jest mi zupelnie nie potrzebny…

ja mam taką kartę ale mam Vista Pack na XP czy coś takiego. I mam efekt Aero Glass i wszystko chodzi płynnie. To Windows Vista ma programowo zawyżone parametry sprzętowe. M$ RULEZ

Mam kilka pytań związanych z Betą2:

  1. Jeśli już ją ściągne to jak mam ją zainstalować trzeba się z tym bawić coś w biosie ustawiać?

  2. mój komputer - P4 HT 3.0 GHz, 2 x 256 DDR2, ATi Radeon X600 PRO pujdzie areo glass?

Wypalasz ją na płytkę, w biosie ustawiasz bootowanie na napęd i to wszystko. Postępujesz zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Procek świetny, troszkę mało ramu ale powinno starczyć, karta graficzna też ze średniej półki.

Ale myślę iż powinno wszystko ładnie iść.

ramuw sam raz na vistę, microsoft teraz optymalizuje kod visty … ostatnia beta przy 512 ramu chodziła szybciej mi niż xpk, ale za to często się wieszała :smiley:

Aero glass będzie ci pieknie chodziło :smiley:

Trzeba do tej Bety2 jakiś serial (CD-KEY) ?

Z tego co mi wiadomo klucz jest potrzebny do instalacji.

Ale MS przestał już oferować klucze do visty, gdyż osiągnął odpowiednią ilość osób do beta testów więc się spóźniłeś :wink:

Moze microsoft tak ale eMulek nie :stuck_out_tongue: :wink:

p2p zawsze ma cos to zaoferowania :stuck_out_tongue:

Wiesz, że jesteśmy na forum o LEGALNYM OPROGRAMOWANIU i nie popieramy tego typu działania :roll:

Jeśli MS nie chce aby vista była instalowana na dużo większej liczbie komputerów niż teraz to należy to uszanować.

Był czas i każdy mógł ją legalnie ściągnąć

Nie powiedzialem nic co zlamalo by regulamin, w końcu niepodalem zadnego seriala ani nic :stuck_out_tongue:

CD-KEY był możliwy do pobrania w określonym czasie.