Brak akceleratora 3d?

Witam chciałem pograć w parę prostych i niezbyt wymagających gier. ale wyświetla mi się komunikat że nie mam [-X akceleratora 3d, szukałem różnych sposobów i szukam dalej ale większość nie działa.

Moja karta graficzna to: intel® 82945G express chipset family

Pobierz http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html i pczytaj, jak go zainstalować prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

Podczas instalacji pojawia mi się błąd. że program nie przeszedł testów zgodności.

Jaki masz system bit ?

Nie widzę żadnych zdjęć/screenów ?

No, ten Directx chodzi prawidłowo na XP i na Win 7. To, co u Ciebie, to tak się dzieje, gdy są nie te sterowniki, co trzeba. Poczekaj na porady tych, co Ci na temat sterowników powiedzą coś konkretnego. Na razie podaj model płyty, grafiki i jakie do niej masz sterowniki wykazane w menadżerze urządzeń.

Mój sprzęt, Po kliknięciu powinno się powiększyć to zdjęcia z parametrami

gqzm3gq9da42_t.jpg

gqzm3gq9da42_t.jpg

Wrzuć jeszcze screena z pierwszej zakładki --> System.

v64u1vik6xim_t.jpg

Proszę.

Sprawdzałeś czy twój komputer spełnia wymagania minimalne gier w które masz zamiar grać? Tak na marginesie, twój komputer nadaje się raczej do prac biurowych a nie do gier.

Jeżeli nie masz to zainstaluj Windows XP Service Pack 3

Wcześniej musisz posiadać SP1 lub Windows XP Service Pack 2

Zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej płyty głównej Chipset oraz najnowsze sterowniki do swojej karty dźwiękowej.

Stara karta i nie jest przeznaczona do najnowszych gier 3D.

Oprócz tego zobacz jeszcze ponowną instalację DirectX:

Zainstaluj DirectX 9.29 Redistributable

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c

kliknij aby powiększyć:

dxsetup.th.jpg

Masz zainstalowany najnowszy .NET Framework ?

Chyba nic z p/w nie pomoże i w tym właśnie jest problem :frowning:

na chwile obecną nie chce odpalić nawet Minecraft, a to nie jest wymagająca gra.