Brak aktualizacji MIUI 12.5 na MI 9T

Dzień dobry. Obecnie posiadam nakładkę jak na zdjęciu.

Otóż od wakacji ciągle nie mam aktualizacji do 12.5. Zmiana regionu nie pomaga (Indie, Niemcy, Indonezja). Pomyślałem, że może mógłbym to zrobić ręcznie. Teraz pytanie: czy mogę no i jak to zrobić?

Najważniejsze dwa pytania:

  1. Czy Xiaomi w ogóle wydało 12.5 na MI 9T?
  2. Jeśli tak, to czy na pewno tego potrzebujesz, by na chama robić ręcznie i potem walczyć z źle działającym, systemem? Ja bym się upewnił i poczekał na aktualizację OTA.

Czarno to widzę ! poczytaj tutaj Które smartfony Xiaomi dostaną system Android 12?

Ale MIUI to tylko nakładka a nie Android 12. Mi 9T MIUI 12.5 powinien dostać bo ona działa na Androidzie 11 dopiero MIUI 13 działa na Androidzie 12 i tej wersji ten telefon już nie dostanie.

Ale ksajomi to nie Apple by wierzyć, że będzie aktualizacja.

Nawet jak UE wymusi wspieranie 5-8 lat to rzucą się producenci na latki w ramach Google Play lub zrezygnują z 300 mln potencjalnych klientów (skupią się na Azji czy obu Amerykach).

@Jimix Podejrzewam, że masz telefon z oficjalnej dystrybucji.

Ten model z europejskiej dystrybucji (EEA) nie otrzymał jeszcze MIUI 12.5. Aktualizacja MIUI 12.5 jest wyłącznie na modelach z dystrybucji globalnej (Global). W naszych sklepach ona praktycznie nie występuje.

Kupiłem telefon z polskiej dystrybucji, owszem.

Więc jak widzisz, masz najnowszą wersję MIUI przeznaczoną na ten region. Niestety.

Dzięki śiaomi… :slight_smile:

Według strony z firmware/miui do telefonów xiaomi Mi 9T dostał MIUI 12.5 aktualnie jedynie w chinach. W przypadku wersji europejskiej (EEA) dostępna jest jedynie wersja 12.1.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.