Brak aktualizacji od MS

Witam,

Mam pytanie związane z poprawkami bezpieczeństwa dla Windows.Od kilku miesięcy, pół roku(circa),nie pojawiaja się u mnie żadne aktualizacje :shock: ,pomimo tego,iż co jakiś czas możemy przeczytać na DP,i nie tylko,ze takowe-comiesięczne się pojawiają… Tu pytanie-czy owe sygnowane są tylko do W7,czy Visty? O ile mi wiadomo,XP z sp3,miał byc wspierany do 2014 roku…Wspierany,czyli jak sądzę,także aktualizowany,a u mnie,jakoś cisza… :o

Proszę o wyjaśnienie problemu.Oczywiście aktualizacje automatyczne włączone…

pozdrawiam,B.

Do XP SP3 są z tego co wiem wydawane tylko poprawki krytyczne, zatem możesz nie mieć za często aktualizacji.

Ale te opsiwane,są oznaczone jako ważne/krytyczne…

Więc w czym jest problem…???

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie

  • codziennie z aktualizacji automatycznych się pobiera sygnatura do MSE

  • co 2 wtorek miesiąca o ile są tworzone aktualizacje dla XP to cośtam pobiera przykładowo 2 miesiące temu pobrał mi coś do frameworka - jakieś zabezpieczenia.

  • pobierają mi się regularnie również aktualizacje dla Office dla XP…

Radzę zobaczyć w systemie czy po prostu system nie pobrał tych aktualizacji wcześniej - przed newsem dobrych programów.

Faktem jest że na XP rzadziej wychodzą aktualizacje ale jednak coś tam wychodzi od czasu do czasu

Witam,

Tak,jak pisałem,nie jest to kwestia ostatnich dni,a artykuł na DP,skłonił mnie tylko do zadania pytania na forum. Nic nie przychodzi od ponad pół roku,przy zamykaniu systemu,brak okna “Trwa instalacja aktualizacji” plus odliczanie kolejnych,po czym zamknięcie systemu,nie pojawiają się nawet powiadomienia w tray-u o pobieraniu,reasumując-brak jakichkolwiek aktualizacji… :?

boria1975 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Może masz infekcje, która blokuje dostęp do np stron Microsoftu - Conficker. Czy oprogramowanie antywirusowe się aktualizuje? Proszę podać raporty OTL instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Witam. Jako,ze dla przegladarki stosuje Sandbox-ie,nawet nie pomyslalem o ewentualnej infekcji,jednakze slabym ogniwem w tej sytuacji,moze byc Malzowina,ktora byc moze ma inny sposob na przegladanie sieci,niz klikniecie zoltej ikonki…:@ Jesli wejscie na MU okaze sie niemozliwe,natychmiast wykonam skan OTL,jednak najpredzej we wtorek. Pozdrawiam,B.

ja mam sp2 i instalują się cichcem, mimo, że zaznaczyłam, że mają być powiadomienia :o

Witam,

@ tiare,

Być może coś w tym jest,bo historia aktualizacji na WU,bogata,a i zarazem ciągła… :o

@spandaupol,

Pomimo,iż wszystko wygląda ok,prosze,o rzut fachowym okiem,(oczywiście w wolnej chwili,czy przypływie chęci-święta przecie za pasem…),czy czasami coś nie gmera,bo dziś zaliczyła opera crasha :shock: ,a i kursor z aktywnymi oknami czasami lubi “zamarznąć”,choć pewnie to inna bajka…

OTL.txt

http://wklej.org/id/652447/

OTL.extras

http://wklej.org/id/652457/

W razie potrzeby,oczywiście dorzucę,co będzie trzeba…

Życzę spokojnych,radosnych świąt,

B.

Według mnie raporty OTL’a wyglądają na czyste. Możesz sobie przeskanować system Kasperski TDSSKiller instrukcja [http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekc … entry33542](http://www.fixitpc.pl/topic/8-dezynfekcja-zbior-narzedzi-usuwajacych/page p 33542#entry33542) Jak program coś wykryje wybierasz Skip i prezentujesz raport na forum. Jak nic nie wykryje nie musisz prezentować raportu.

Również życzę spokojnych Świąt.

Witam,

TDSSKiller,nie znalazł nic,choć skanował tylko 15 sekund… :expressionless:

Dziękuję za uwagę,

Radości,spokoju na najbliższe dni,

B.

to z innego forum, ale może do sp3 też się odnosi :?: