Brak aktualizacji za styczeń (są dostępne)?


(Inkoo) #1

Pewnie głupie pytanie ale czy w styczniu były jakieś aktualizacje(Vista) z windows update??(Bo mi niewyszukuje żadnych co jest trochę dziwne) :?


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(pete1) #3

Dosłownie 5 ale były http://imageshack.com/a/img191/9233/vhnp.jpg od 23 stycznia do dzisiaj tylko update’y z mse , a sory nie doczytałem , że to do visty. Do siódemki prawie nie było to do visty mogło nie być wogóle.


(Witekd1) #4

Witaj.U mnie tylko

Narzędzie Windows do usuwania złośliwego oprogramowania — styczeń 2014 (KB890830)

Data instalacji: ‎2014-‎01-‎15 

P.S.

Dziś 2014-02-12

9 aktualizacji


(Inkoo) #5

Czyli tak samo jak umnie , żadnych poprawek bezpieczeństwa


(H5n1tomy) #6

Żeby nie tworzyć kolejnego tematu o aktualizacjach czy jest gdzieś możliwość pobrania wszystkich łatek po SP2 tak żeby je szybko zainstalować a nie czekać kiedy sie pobiorą


(Longhorn2009) #7

WSUS Offline.


(H5n1tomy) #8

Czy mógłbyś napisać skrócona instrukcję do tego programu, bo jakoś nie mogę go poprawnie uruchomić niby sie ściągają aktualizacje, ale tylko kilka i potem lipa?


(rgabrysiak) #9

Proszę: http://www.dobreprogramy.pl/vera109/Windows-Update-hurtem-offline,49704.html