Brak aktualizacji

Witam,

    Otóż mam problem. Posiadam windows vista home premium 32-bity. Zreinstalowałem go i zainstalowałem office 2007 enterprise i WU wyszukało aktualizacje dla office’a. I tu moje pytanie jak je znaleźć?? 

grzymon jak ci znalazło aktualizacje to je pobierz

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/install-windows-updates

Mam włączone wszystko jak byc powinno ale mam tylko aktualizacje office’a które zainstalowalem. Chodzi mi o aktualizacje systemu.

Chcesz dostać aktualizację do Windows 7 czy 8? Czy dobrze Ciebie zrozumiałem?

Mam vistę i nie mam ani jednej aktualizacji typu aktualizacja zabezpieczeń itd.

http://www.microsoft.com/en-us/download/default.aspx

Niebieski kwadracik po lewej stronie. Wchodzisz przez IE.

Sprawdź czy masz jakieś aktualizacje.

Wszedłem w twój link jak podałeś włącza WU i brak

Więc nie ma aktualizacji.

Service Packi 1 i 2 jak rozumiem masz zainstalowane do Visty? (Dodaj i usuń programy, tam powinno być wyróżnione w aktualizacjach)

To tyle.

Nie mam a jak próbuje to za każdym razem błąd wyskakuje

Cześć,

Więc wpisz kod błędu w wyszukiwarkę Google, poszukaj co on oznacza, oraz jak go wyeliminować.

Spróbuj zaktualizować sterowniki

Aktualizacji do Visty już dawno nie ma. Są jeszcze przez niecałe 3.5 roku poprawki bezpieczeństwa, o ile ma się SP 2, który można zainstalować, gdy ma się SP 1. Pobierz na pulpit i uruchom fix it microsoftu, między innymi “Sprawdza usługę Windows Update pod kątem ciągłego aktualizowania komputera i zapewniania mu ochrony”. http://support.microsoft.com/mats/Malware_Prevention/pl Co do podglądu zainstalowanych aktualizacji, służy taki mały program niecałe 100KB, choć jest pod XP, to autor programu zapewnia, że program wyświetla i na Vista, czy win 7, z tym, że opcje na dolnym panelu nie są wyświetlane, czyli, co zawiera dana aktualizacja. Z tej stronki pobiera się spolszczenie i programik, wypakowuje, zawartość spolszczenia wkleja do folderu programu, uruchamia i wiesz, co masz. http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.nirsoft.net%2Futils%2Fwul.html

http://img28.imageshack.us/img28/7217/qefk.jpg

Tak oto wygłąda fix it WU

Wejdź na internet eksplorer i windows update. Po lewej powinno się wyświetlić “Historia aktualizacji”. Na pewno będzie ta aktualizacja “niezainstalowana”, bądź błąd aktualizacji. Skopiuj myszą numer tej aktualizacji. Wyszukaj tą aktualizacje i pobierz na dysk, bo microsoft też udostępnia aktualizacje w trybie offline. Dopiero na dysku uruchom instalatora. Fix it jakby ponaprawiał błędy, co widać, ale może być nie tyle błąd aktualizacji, co błąd pobierania online. Coś  z jakim ustawieniem systemowym może się kłócić. Bywa, że po jakiejś aktualizacji występują błędy systemu, a nawet bsod. Poczytaj też o tej aktualizacji, co ona dokładnie robi, bo może trzeba rozsądnie ukryć ją i wtedy tej kolidującej WU nie będzie wyszukiwać, pobierać i instalować.

Co to za aktualizacja?

witam, 

   ja mam zamiar zainstalować SP1 bo mam ten ubytek :slight_smile:

      nowa fotka z WU   http://imageshack.us/f/62/1im4.jpg/

 

 Jeszcze jedna z listą aktualizacji  http://img15.imageshack.us/img15/8776/ezv6.jpg

Podaj numer tego błędu, bo ledwo cokolwiek widać.

80072ee2

Błąd 80072ee2 usługi Windows Update

to nic nie zmienia nadal nie wyszukuje