Brak aktualnej pogody w kafelku

Czy działa wam wyświetlanie pogody na kafelku? U mnie jest tak, że informacje o pogodzie mogę odczytać dopiero po kliknięciu w kafelek, a jak dobrze pamiętam to miałem bezpośrednio na nim

Kliknij na Kafelku Pogoda prawym myszki i sprawdź czy jest włączona opcja Dynamiczny Kafelek.

Problem w tym że nie mam tej opcji

Po kliknięciu prawym myszki na kafelku powinieneś mieć coś takiego:

http://imageshack.us/photo/my-images/69/startav.jpg/

U mnie z racji, że kafelek jest dynamiczny opcja jest Wyłącz Dynamiczny Kafelek.

Jeśli dynamiczny kafelek jest włączony to nie ma tej opcji , jeśli jednak jest wyłączony - owszem jest ta opcja. Usługa geolokalizacji jest włączona ? możesz sprawdzić - Panel sterowania - Sprzęt i dźwięk - Ustawienia Lokalizacji i tutaj musi być zaznaczona pierwsza opcja ( włącz platformę lokalizacji systemu Windows) druga nie koniecznie. :smiley:

Masz wersję finalną? Z tego co pamiętam w wersjach Preview dynamiczny kafelek pogody w ogóle nie działał.

Posiadam wersję finalną o następujących sumach kontrolnych obrazu SHA1: 1CE53AD5F60419CF04A715CF3233F247E48BEEC4. Zrobiłem ponowną instalację i nadal nie ma dynamicznego kafelka z pogodą.