Brak aktywności na forum pomimo długiego stażu w sieci

Witam serdecznie

Piszę tym razem do Was z ów zapytaniem. A mianowicie od kilku lat (mniej więcej od 2008 roku) prowadzę forum pod tym adresem. Nie ukrywam, że na początku bywało nawet tak, że miałem p o 6k odwiedzin miesięcznie. Ale niestety od dłuższego czasu tj. około 2-óch lat forum praktycznie stoi w miejscu i nie ma nawet żadnych nowo rejestrujących się użytkowników. A jedyną osobą, która je odwiedza jestem ja sam. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie leży przyczyna ów stanu rzeczy? Staram się na bieżąco dodawać forum do różnych katalogów itd. ale bezskutecznie. Proszę serdecznie o pomoc :slight_smile:

Każda nowość zachęca. Potem wszystko zależy od jakości i wiarygodności. Jak jej nie ma lub jest licha, to każde forum zgaśnie.

I to może tak nastąpić, że nawet nie będzie 30 odwiedzin dziennie?

Rozruszaj je, zorganizuj jakiś długoterminowy konkurs z nagrodami, polegający na pisaniu postów, konkurs porozsyłaj na serwisy agregujące konkursy, gwarantuję przypływ userów natychmiastowy :smiley: zależy jeszcze o jakiej tematyce forum, jeśli jest to np. jakiś telefon, gra komputerowa lub sprzęt którego czas już ewidentnie minął, to nie dziw się że nie ma już na niego hype.

Przefiltruj forum, wyciągnij najbardziej zabawne sytuacje, lub kontrowersyjne tematy, powklejaj do nich linki na serwisy typu wykop, to może coś ci tam wzrośnie odwiedzalności. Naucz się marketingu wirusowego.

Może dostałeś filtry lub bana w google? Ewentualnie dodawanie do katalogów nie przebiegało poprawnie. Pamiętaj o tym, aby dodawać anchor texty z linkiem do Twojej witryny. Pamietaj o różnicowaniu anchor textów. Jeśli szukasz jakieś porady z zakresu Seo i pozycjonowania pisz smialo.