Brak archiwizacji wiadomości w Outlook Express 6?

Witam. Mam problem z programem pocztowym Outlook Express 6 otóż po formacie i ponownym skonfigurowaniu tego programu nie mam dostępu do starych wiadomości archiwalnych. Napisałem o tym do biura obsługi klienta onet. A oni mi odpisali tak:

ktoś wie czy da sie jakoś te wiadomości odzyskać #-o

Czy i gdzie (w jaki sposób) archiwizowałeś te wiadomości?

Korzystając z dostępu do poczty za pomocą POP3 wysłane wiadomości nie są zapisywane na serwerze tylko lokalnie na Twoim dysku. Tak samo jeśli odznaczyłeś w ustawieniach konta “pozostaw wiadomości na serwerze” to już zostały z niego skasowane chwilę po tym jak je pobrałeś.

Widzę że teraz nie mam zaznaczonej w narzędziach/właściwości poczty/zaawansowane, opcji “pozostaw wiadomości na serwerze”. Przed formatem pewnie też nie była zaznaczona. :?

Mówisz że wiadomości nie są zapisywane na serwerze tylko na moim dysku nawet jeśli nie miałem zaznaczonej powyższej opcji, pytanie gdzie na moim dysku w jakiej lokalizacji były zapisywane :?

czy jednak zostały już skasowane jak nie miałem zaznaczonej tej opcji, ale jak mogły zostać skasowane chwilę po tym jak je pobrałem, outlook zapamiętywał wtedy wszystkie stare wiadomości

Jak łączysz się z serwerem nie przez IMAP tylko za pomocą POP3 (odbieranie) i SMTP (wysyłanie) to wiadomości wysyłane nigdy nie są zapisywane na serwerze pocztowym w folderze “wysłane” - tam lądują wiadomości tylko gdy używasz IMAP (Onet tego nie obsługuje) lub gdy wchodzisz na swoje konto za pomocą przeglądarki internetowej (przez www)