Brak automatycznego łączenia z WiFi

W chwili ukazania się Windows 10 zdecydowałem się go zainstalować. Wśród wielu wtedy problemów jakie napotkałem największym z nich był po przesiadce z Win 7 losowe łączenie się z siecią po załączeniu komputera. Dość szybko pozbyłem się wtedy nowego Windowsa i powróciłem do 7. Ostatnio zdecydowałem się zainstalować na czysto Windowsa już w wersji anniversary update jednak mimo rozwiązania wielu wcześniejszych problemów owy z łączeniem sieci nadal występuje na mojej karcie Intel 4965AGN. Pomaga albo restart laptopa albo z menedżera urządzeń w kategorii “Karty sieciowe” zrobienie ręcznego “Włącz”/“Wyłącz”. Nie pomaga nawet w ikonce koło zegara wybranie mojej sieci i naciśnięcie “Połącz”. Jest jakaś skuteczna metoda rozwiązania mojego jedynego problemu?

Jak to " losowe łączenie się z siecią po załączeniu komputera"??? 

  1. Chodzi o wifi czy kabel?
  2. losowe tzn? laczysz sie z sasiada wifi?

Tak na szybko: domyslam sie, ze chodzi o wifi, wejdz w liste zapamietanych sieci i usun wszystko co tam masz, nastepnie wyszukaj sieci, i kliknij na Polacz ze swoja siecia, tylko zaptaszkuj Łącz automatycznie.

Tak chodzi o WiFi. Pisząc losowo mam na myśli, że kiedy uruchamiam laptopa mam już połączenie z internetem. Innym razem zaś nie może się połączyć i muszę albo zrestartować laptopa albo albo z menedżera urządzeń w kategorii “Karty sieciowe” zrobienie ręcznego “Włącz”/“Wyłącz”. Mam zaptaszkowane łączenie automatyczne i pomimo tego raz łączy raz nie.

Znajdz inne sterowniki do tej karty sieciowej i testuj.