Brak automatycznego przekierowania do poczty gmail (google)

Zawsze jak się logowałem automatycznie na pocztę w googlach i wchodziłem na Spam żeby własnoręcznie usunąć wszelki spam to wystarczyło, że kliknełem na zakładkę Usuń teraz cały spam i wszystko za jednym zamachem usuwałem. Obecnie nie ładuję się automatycznie tylko klikam na dalej , a nieraz jeszcze na Załaduj podstawowy widok HTML i teraz żeby usunąć osobiście spam to muszę każdą wiadomość zaznaczyć (zaptaszkować) i jak jest trochę spamu to ‘‘mały pikuś’’ z usunięciem - zakładka Usuń teraz cały spam jest niewidoczna :arrow: Jak do niej powrócić :?:

Myślę, że jest to spowodowane brakiem automatycznego przekierowania do poczty, a rozpoczeło mi się to od momentu zainstalowania zapory sieciowej Sunbelt Personal Firewall. Może coś jest blokowane przez tą zaporę :?

Jaka przeglądarka?? Wyczyść pliki cookies #-o

Odinstaluj to g… >>Sunbelt Personal Firewall

Zainstaluj np Comodo Firewall lub chociażby Zone Alarm Free :wink:

Sprawdź czy masz w przeglądarce włączoną opcję Automatyczne przekierowanie #-o

Internet Explorer 8

czyszcze CCleaner’em 2.19.901

Jak narazie jest ok, g… to Zone Alarm Free, który przed Sunbelt’em odinstalowałem ponieważ brak polskiego i nie mogłem wejść na żadną strone www :wink:

a gdzie znajduje się ta opcja Automatyczne przekierowanie :?:

Właśnie przypadkiem natknąłem się na Zone Alarm po polsku :o http://www.noweprogramy.com/index.php?s … &ZoneAlarm

Czemu dobreprogramy tego nie mają :?: jakoś mam zufanie do tego portalu dobreprogramy, a nie do innych -to nawet nie szukałem dokładnie :?

w Zone Alarm trzeba było zezwolić procesom svchost.exe i iexplore.exe na dostęp do internetu :wink:

Sunbelt to kicha. Zrób mały test. Zablokuj proces np od Windows Media Player’a i go włącz. WMP połączy się z netem. Z innymi programami jest to samo. Jeśli tak ma działać firewall to ja dziękuję. Do tego kiepska blokada połączeń z zewnątrz.

Zainstaluj Comodo. Jest po polsku :wink:

Odbiegamy od sedna sprawy :smiley: powtarzam:a gdzie znajduje się ta opcja Automatyczne przekierowanie :?: