Brak balonów informacyjnych (tray tooltip balloons)

Witam.

Nie wiem co się stało, ale od dłuższego czasu nie wyświetlają mi się balony informacyjne (komunikaty w tray’u), przykładowo pokażę na screenie o co chodzi:

aa511497notifications04kz6.png

W sumie to śmiem twierdzić że od początku są z tym problemy. Czasem pojawi się taki balon, ale bardzo rzadko np.jak zainstaluje się jakiś sterownik. W innych sytuacjach choć powinien się wyświetlać to jednak tak się nie dzieje.

Nadmienię że mam w gałęzi rejestru wprowadzoną informację odpowiedzialną za wyświetlanie tych balonów

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]

"EnableBalloonTips"=dword:00000001

a mimo to komunikaty nie pojawiają mi się. Np.po pobraniu torrenta (używam µTorrent) powinien się wyświetlić balon że zadanie zakończone, jednak tak się nie dzieje. W żadnym programie (umożliwiającym wyświetlanie takich komunikatów z powodu jakiegoś zdarzenia) nie wyłączałem tej opcji gdyż nigdy mi to nie przeszkadzało.

Jak miałem XP to wszystko działało jak należy (np. po pobraniu torrenta się prawidłowo wyświetlało), na Viście niestety te balony się nie pokazują.

Ma ktoś też taki problem? Spotkał się ktoś z tym? Istnieje jakieś rozwiązanie?

System to oryginalny Vista Home Premium PL 32bit SP1

Pozdrawiam

Temacik do przejrzenia… [1], [kopia]

Wykonywałem to wcześniej, żadnych efektów. Znaczy tak, po wprowadzeniu takich zmian jak opisane w podanym przykładowym temacie, po restarcie kompa 1 raz się wyświetla balon, ale potem jak ma się wyświetlić kolejny raz to już nie działa. Żadne takie tweak’i rejestru nie przynoszą efektu. Tyle użytkowników ma Vistę, tylko ja mam problem z tymi balonami? Wierzyć mi się nie chce że to tylko mój problem…