Brak Basów po aktualizacji do Windows 10

Witam ,dziś zaktualizowałem swojego Windowsa 7 Home do wersji 10,wszystko gra jak należy z wyłączeniem dźwięku.A mianowicie dźwięk na youtubie, w grach nie ma prawie basów ,co dziwne pliki muzyczne odtwarzane np w aimp’ie grają elegancko.W windows 7 wszystko było jak należy a tu niestety nie. Korzystam z głośników 5.1 genius 5050 a karta dźwiękowa to integra z płyty asus m5a78l-m/usb3 VIA HD Audio .Dodam że sterownik zaktualizowany do najnowszej wersji dedykowanej na win 10,karta ustawiona na 5.1 kanały grają zgodnie w teście.Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem ?? 

Ok sprawa rozwiązana.Odinstalowałem sterowniki polecane te przez Microsoft(niby VIA a nie grały i miały jakiś konflikt:) ,znalazłem inną apkę ze sterownikami na stronie VIA i jak ręką odjął . Pozdrawiam 

wyłącz Dolby Digital Audio najlepiej w zasobniku tam gdzie masz głośnik nastepnie urządzenia odtwarzania i klikasz na głośniki , właściwości i zakładka Dolby i klikasz na niebieski wyłącznik:) powinieneś mieć basy ja tak miałem.