Brak bazy wirusów po ściągnięciu Kaspersky Rescue Disk

(dominikzw) #1

Witam

ściągnąłem najnowszą wersje Kaspersky Rescue Disk 14.01.2013. zrobiłem na usb dysk startowy. program się uruchomił zaraz po starcie komputera. po uruchomieniu opcji skanowania wyskakuje komunikat że brak bazy i musi ją pobrać z internetu. Bazę pobrałem, ale sądziłem że ściągając najnowszą wersje (a co tydzień jest podawana nowsza wersja) to ona będzie już posiadała aktualizacje, chyba że coś trzeba wybrać w opcjach programu żeby czytał z pendriva.

(Kacper B Zuk) #2

Bazy programów antywirusowych potrafią być aktualizowane nawet kilka razy dziennie, nie ma w tym nic dziwnego.

(Agatonster) #3

dominikzw ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(dominikzw) #4

nie dziwi mnie to że baza jest aktualizowana, wiem że kilka razy dziennie może to nastąpić.

Dziwi mnie fakt, że skoro ściągnałem plik iso z 14.01.2013 to program ten powinien posiadać chyba jakąkolwiem bazę, a okazało się że po uruchomieniu płyty i programu i tak jest potrzeba ściągnięcia bazy bo program pokazuje że żadnej nie ma...tego faktu nie rozumiem, albo coś trzeba w opcjach programu zrobić żeby widział..nie wiem