Brak bluetooth po formacie

A najlepiej podaj vendor i device.

Mógłbyś wytłumaczyć, co to jest i gdzie znajdę vendor i device?

http://imagetwist.com/j5546a3ljm13/mene … n.jpg.html

Próbowałem, nie znajduje żadnych sterowników.

Spróbuj tego http://download1.msi.com/files/download … 1_w700.zip

Przeczytałem starannie wszystkie twoje wypowiedzi i przyszło mi na myśl, że Microsoft chyba zdezaktualizował twoją studencką wersję systemu i dlatego nagle zaczęły się problemy. Z takimi darmowymi systemami to różnie bywa. Co innego za kasę. A dlaczego korzystałeś dotychczas z systemu z uczelni? Kupiłeś laptopa bez systemu, czy np. zaktualizowałeś starszy system? I napisz mi, dlaczego się złościsz, jak pytam o recovery? Wiesz coś o tym programie? Jak kupiłeś nowego laptopa, to coś o tym powinieneś wiedzieć. Bardzo bym się cieszył, gdybym mógł ci pomóc :frowning:

Niestety, nie pomogło.

Microsoft nie zdezaktualizował mojego systemu, bo mam go aktywowanego, więc to nie w tym problem. Korzystałem z systemu z uczelni, ponieważ jest on dostępny za darmo dla studentów, a więc mam legalny system całkowicie za darmo. Laptop był pierwotnie z Vistą, ale oczywiście musiałem go sformatować, bo było napchane tam różnego badziewia od producenta. Mógłbyś mi opowiedzieć do czego służy ten program?

Pisałem to już wcześniej, ale denerwowałeś się :frowning: Każdy nowy laptop ma nainstalowane przez producenta kupę różnych zbędnych i irytujących programów. Nie ma na to rady. Trzeba spokojnie większość z tego odinstalować i będzie dobrze. Zmienianie najlepszego, oryginalnego i fabrycznego systemu z powodu tych “brudów”, to złe posunięcie, bo wychodzą z tego różne problemy. Fabryczny sprzęt ma system i idealnie dobrane do niego sterowniki do twojego laptopa i najlepiej to razem działa i współpracuje. Nowy laptop ma ukrytą partycję, na której przechowywany jest obraz twojego, fabrycznego systemu. Zainstalowany program Recovery /nie wolno go usuwać/ służy do odtworzenia /zainstalowania na nowo/ świeżego, fabrycznego systemu, na wypadek jakiejś awarii, wirusów itp. Za pomocą tego samego recovery możesz zgrać obraz systemu z tej ukrytej partycji na płytki. Jest to tak zwana kopia bezpieczeństwa systemu na wypadek uszkodzenia programu recovery. Wtedy z płytek odtwarzasz sobie cały system w wersji fabrycznej. Takie płytki koniecznie trzeba sobie zrobić na nowym laptopie. Ja mam w domu dwa laptopy. Na jednym mam vistę, na drugim win 7. Zrobiłem sobie do obu laptopów kopie systemów na płytkach. Nie mam z laptopami żadnych problemów. Odtwarzam sobie nowy system z recovery a ostatnio zmuszony byłem skorzystać z płytek, bo recovery na dysku zostało uszkodzone. Wszystko bez problemu działa. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wyjaśniłem

Już dawno sformatowałem fabryczny system, więc raczej kwestię Recovery mamy z głowy. Po prostu dziwi mnie to, że system instalowany tak samo, z tej samej płyty 100 razy działa idealnie, a za 101 nie działa Bluetooth. Chyba nikt mi w tym temacie nie pomoże.

Więc jeżeli tyle razy instalowałeś ten system i wszystko działało, a nagle teraz przestało działać, to musiałeś popełnić jakiś błąd przy ostatniej instalacji, albo zużyła lub uszkodziła ci się płyta. Jeśli płyta jest nieuszkodzona, przeinstaluj system jeszcze raz, musi być dobrze :slight_smile:

Może źle się wyraziłem, ale instaluję z pendrive’a. A więc obraz na pewno się nie zmienił, instalowałem tez kilka razy właśnie myśląc, że to problem z instalacją. Ale za każdym razem było tak samo.