Brak bluetooth - Y580

(Luki) #1

Witam, po aktualizacji z windowsa 8.1 nie mam dostępu do bluetootha. W menedżerze urządzeń nie wyświetla się żaden brakujący sprzęt, Instalowałem sterowniki od niego z pod ósemki, niestety bez efektu. Spróbuje jeszcze wrzucić same drivery od wi-fi, ale martwi mnie fakt, że w menedżerze niczego nie ma.. Laptop to Lenovo Y580, Win 10 Pro N x64.

(adamo000) #2

Miałem podobny problem. Jeżeli wyłączyłeś bluetooth w Windows 8.1 i zaktualizowałeś do WIndows 10 to w 10 bluetooth nie będzie działał i nie będzie można go włączyć. 

(hubert987) #3

nie! to jest najprawdopodobniej spowodowane brakiem sterownika ja tak miałem

(adamo000) #4

Ja też instalowałem sterowniki ale nie dało się ich zainstalować bo nie wykrywało żadnego podłączonego sprzętu. Trzeba było wrócić do wcześniejszej wersji i włączyć sprzęt. 

(hubert987) #5

u mnie było tak że był sterownik ale nie działał to znaczy, że w menadżerze urządzeń musiałem skanować w poszukiwaniu sterownika ktury się znalazł. można sprawdzić

(adamo000) #6

który* :slight_smile:

Ja skanowałem i nie było w ogóle widocznego czegoś takiego jak nieznane urządzenie. Nic, kompletnie nic.

(hubert987) #7

mam olśnienie a może to wina starego sterownika bo można sćiągnąć z tutejszej strony driver booster i on zaktualizuje i może będzie działać

w innym przypadku to nie sterownik :confused: