Brak Bluetooth

Cześć.
Jak to jest że z 3 laptopów w jednym nie mam Bluetooth. Ani w Menadrzerze urządzeń ani w Centrum Akcji. Zainstalowałem Wireless Bluetooth Driver i nic to nie dało. Ktoś pomoże. Potrzebne takie połączenie do słuchawek.
Pozdrawiam.

Jest kilka opcji

  • brak modułu BT w tym laptope. Np został wymontowany.
  • Uszkodzony moduł BT
  • wyłączony BT w BIOS’ie laptopa lub wyłączony w jakiś inny sposób, np w oprogramowaniu producenta laptopa.

Podaj dokładnie co to za laptop. Zobacz w Menedżerze urządzeń czy jest pozycja “Bluetooth” i jeżeli jest to czy nie ma przy niej wykrzyknika czy znaku zapytania.

Toshiba Satelitte C-660.
Brak pozycji Bluetooth.

Może akurat w tym egzemplarzu laptopa Bluetooth jest opcjonalny? Zdarza się tak!

“…wej 0.3 MPix oraz preinstalowanego Windowsa 7 Home Premium. Jak łatwo zauważyć, laptop ma prawie wszystko, co niezbędne do komfortowej codziennej pracy. Zabrakło jednak Bluetootha”.
Opis tego modelu.
Trzeba dokupić zewnętrzną kartę.

Dzięki, już myślałem że coś jest nie tak. Spoko… Pozdrawiam

Gdybyś się zastanawiał jaki wybrać, polecam ci ten: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/adapter-usb-savio-bt-040. Zasięg może nie jest taki jak obiecywany, ale poza tym działa bardzo dobrze i na razie nie widzę sensu w przepłacaniu za droższe