Brak bootmgr powazny problem

hej :slight_smile: mam taki problem :slight_smile: mam laptopa toshibe satelite a500 kupiony byl z vista i gdzies na dysku jest jej instalka lecz ja jej nie bootowalem ;/ zmienilem system na windows 7 dzialal dobrze…az do dzis…chcialem odzyskac viste i zainstalowalem na komputerze program TOSHIBA DISC CREATOR i po jego zainstalowaniu dysk D:\ zniknal…odinstalowalem program i nic…dysku dalej nie ma…zainstalowalem progeam PARAGON PARTITION MANAGER 2010 i tam dysk byl widoczny,sformatowalem go nadalem mu literke ale dalej nie pojawil sie w moim komputerze obok dysku C: na ktorym byl system…uruchomilem ponownie laptopa i pokazuje sie logo toshiby i zaraz potem komunikat na czarnym tle “brak bootmgr aby zresetowac nacisnij ctrl+alt+del” i nie moge nic dalej zrobic…jedyne co moge to wejsc do biosa…prosze pomozcie :frowning:

Mam ten sam problem a wszystko w biosie jest po angielsku co mam zrobic :?: pomocy ![-o<

podaj więcej szczegółów a nie podpinaj się pod stary temat

nie masz bootloadera więc dlatego ci nie startuje uruchomić płytę instalacyjną z windowsem i daj napraw i powinien naprawić

jeśli ci nie zależy na systemie to możesz zainstalować od nowa cały system