Brak c z kreseczką!

(system) #1

jak w temacie! nie ma tej litery! zainstalowałem sterowniki ati no i skrót żeby uruchomic był alt+c więc zmieniłem ustawienia aleto nic nie dało! poszperałem coś w autostarcie i wyłączyłęm ati żeby sie nie włączało i od tąd całkowicie znikło c z kreseczka prosze o pomoc!

(Gismo137) #2

kliknij w ATI catalyst control center potem w hot keys następnie disable hot keys ja poza tym zmieniłem skrót do ATI na ctrl-alt-g zamiast ctrl-alt-c pozdrawiam

(Agatonster) #3

Na pewno brak ć spowodowała instalacja sterownika karty graficznej ATI

Zaleca się rozwiązanie w postaci:

Pozdrawiam

(system) #4

tego c z kreseczką nie ma wogóle! jak dam alt+c to nic sie nie dzieje! nie pojawia się c z kreseczką ani ati!

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 10:33

wiem, że coś się w zmieniało, żeby nie włączało sie ati ze startem systemu, wpisywało się jakąś frazę w start uruchom! czy ktoś mógłby mi przypomniec co to za fraza! bo po zminieniu autostartu problem wystąpił!

(Spectatorx) #5

Ludzie, ile razy będziecie powtarzać ten sam temat?!

Używajcie wyszukiwarki na forum, to nie jest trudne wpisanie jakiejś frazy, przecież google też używacie, a to tak naprawdę niczym w działaniu się nie różni!

(Wujek 15) #6

Chlopaku odpal Ati control center i hotkeys.. i te 3 klawisze jakie tam widzisz to np ten ostatni zamien na 1 czy cos.. JeJu !!