Brak całkowitych uprawnień administratora

Mogę uruchamiać gry i programy nie pochodząca od Microsoftu. Jak próbuję zmienić ustawienia Windowsa to jest napisane “Niektórymi uprawnieniami zarządza administrator systemu” lub “Wyłączone przez zasady grupy” pomimo iż to jest mój komputer i jestem administratorem. Rozwiązań szukałem i nie znalazłem, tylko tyle że stworzyć nowe konto i przekopiować pliki na nowe konto chociaż nie chciałbym tego robić i nie potrafię, więc może znajdzie się ktoś kto potrafi to naprawić ?

 

PS: Utworzone nowe konto posiada pełne uprawnienia choć chyba należą do tych samych grup oraz zastanawiałem się na opcją odświeżenia systemu ale nie mogę gdyż posiadam system Windows 8.1 a płytkę instalacyjną Windows 8 i mi nie pozwala.

 

Informacje które mogą się przydać:

-Moje konto jest połączane z kontem Microsoft.

-Posiadam system Windows 8.1.

-Problem wystąpił chyba w tym lub poprzednim tygodniu.

-posiadam antywirus Bitdefender IS.

-Ostatnio instalowałem Bitdefender IS, Malwerbytes anti-malware, Baidu PC faster.

-Optymalizowałem komputer Baid i bitdefenderem oraz malwerbytes usuną parę nie pożądanych aplikacji.

A czy ten Bajdu faster nie wyłączył przypadkiem jakiś istotnych usług systemowych aby “przyspieszyć” komputer?

A czy mogę jakoś ci pokazać jakie usługi są włączone czy może kilka zrzutów ? Bo nie za bardzo wiem co musi być włączone. Baidu wyłączył te opcje.

 

post-206954-0-37442700-1435845932_thumb.

Nie znam tego programu. Nie wiem co robi w systemie. Widzę natomiast w jego historii opcje recovery która zakładam że przywróci system do stanu przed optymalizacją. Wypróbuj to, może rozwiąże to twój problem.

Przywróciłem do ustawień domyślnych Microsoft bo była taka opcja i wszystko jakby działa.