Brak Catalyst Control Center

Witam.

Jestem posiadaczem systemu windows 8.1, oraz karty graficznej ati mobility radeon hd 5470. Przy instalacji sterowników grafiki niestety nie zainstalować się Catalyst Control Center, który jest mi potrzebny do pewnych ustawień. I pytanie: Czy ktoś wie, jak zainstalować CCC na windows 8.1? Co nieco czytałem i nie tylko ja mam taki problem.

Pobrać najnowsze stery ze strony amd i zainstalować

Pobierałem dokładnie te sterowniki, nic nie dało.

Zdziwiło mnie też to, że gdy wybiorę instalację nieeskpresową [czy jak tam się zwie] to w wyborze co mam zainstalować nie ma ani CCC, ani czegoś co miałoby nazwę DRIVER… 

Łączna waga plików w tym okienku była ok 90mb, co w porównaniu do wielkości instalatora (280mb) nie jest czymś normalnym.

http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%208.1%20-%2064#amd-catalyst-packages

Nie ma bata, aby to nie działało

Ale może masz również kartę Intela, więc najlepiej będzie jak ściągniesz stery ze strony producenta laptopa

Podaj również ID sprzętowe karty

Wystarczylo odinstalować w trybie awaryjnym, programem Driver Cleaner wszystko co związane z ati, a potem w normalnym trybie zainstalować sterowniki ze strony producenta laptopa. Dzięki! :wink: