Brak chmurek / powiadomień od aplikacji Dysk Google

Witam,

Mam pytanie do Was, czy ktoś z Was może sprawdzić / zobaczyć czy występuje takowa sytuacja na aplikacji Dysk Google że podczas wysyłania plików z telefonu (w moim przypadku Redmi 9) mimo że pliki zostaną wysłane na Dysk Google to nie pojawia się żadna chmurka / powiadomienie że pliki zostały przesłane?.

Dodam że wszelkie powiadomienia zarówno od Dysk Google jak w ustawieniach Redmi 9 są aktywne żeby pojawiały się chmurki / powiadomienia, a mimo tego nie pojawiają się.

Po powtórnym restarcie Redmi 9 nic nie zmienia się, chmurek / powiadomień brak.

Wyświetlanie nad aplikacjami włączone?

@blumberplumber powiem że nie spotkałem takiej opcji w Redmi 9 by można było włączyć nad aplikacjami. Gdzie można włączyć tą opcję?.

Zlokalizowałem opcję “Wyświetlania Nad Aplikacjami” ale nie ma dostępnej aplikacji Dysk Google by można było włączyć wyświetlanie nad aplikacjami.

W między czasie były 3 update aplikacji Dysk Google ale nadal nie ma chmurek / powiadomień po wysłaniu czy pobraniu pliku / plików z Dysk Google.

Odświeżę nie co temat… czy w aktualnej wersji aplikacji Dysk Google (2.20.491.03.40) występuje czy jest problem z chmurką powiadomienia że nie pojawia się jak jest pobierany czy wysyłany plik lub pliki na Dysk Google ze smartfonu Xiaomi Redmi 9?.

U mnie nie pojawia się chmurka powiadomień od Dysku Google jak wysyłam pliki ze smartfona, a sporadycznie pojawi się chmurka powiadomień (nie za każdym razem) jak pobieram plik z Google Dysku.

Wszelkie Ustawienia odnośnie powiadomień od aplikacji Google Dysk są aktywne i włączone, a mimo tego chmurki powiadomień nie pojawiają się.

Tak pięknie się pojawiały chmurki / powiadomienia od aplikacji Dysk Google na MIUI 11, a jak został dokonany update do wersji MIUI 12 tak już chmurki i powiadomienia z aplikacji Dysk Google się nie pojawiają miło że są aktywne / włączone w Ustawieniach jak również są włączone jako pływające powiadomienia.

Ale jak sprawdziłem to zarówno czy są włączone jak i wyłączone pływające powiadomienia dla Dysku Google to brak jest pojawienia się chmurek / powiadomień.

Czyżby to był błąd od samej aplikacji Dysk Google?.

Czy ktoś z Was jest w stanie napisać / sprawdzić czy na swoim smartfonie ma także brak chmurki / powiadomienia od aplikacji Dysk Google (mimo włączenia opcji powiadomień) podczas wysyłania zdjęć / plików na Dysk Google przez aplikację jak również pobranie zdjęć / plików z Dysku Google przez aplikację?.