Brak części grafiki wyświetlanej na stronie www

Mam taki problem. Otóż jest sobie komputer z Windowsem XP Home Edition SP3 - jakiś stary lapek Toshiba Satellite S1800 z jakąś kiepską grafiką Trident. I pojawił się taki problem, że ani IE, ani Firefox nie wyświetla poprawnie stron. Załaduje się parę obrazków, jakaś reklama w flashu, tło jest białe i tekst nie jest sformatowany. Wygląda to paskudnie. Sprawdzałem ustawienia przeglądarek, czy pobierają obrazki i inne komponenty ze stron www, wyłączałem i włączałem ponownie i nic. Kupa! Próbowałem szukać w Googlach różnie formułując zapytanie, ale nie udało się znaleźć nikogo z podobnym problemem. Co na to poradzicie? Wiem, że format c:\ i instalacja windy od nowa raczej załatwi sprawę, ale chciałbym z tego wybrnąć inaczej.

Firefox odpal w trybie safe mode i sprawdź. Jaki masz soft zabezpieczający ? Antyspyware, antywirus, firewall, blockery reklam itp. ?

Czy twój antywirus to nie czasami Norton? o ile wiem kiedy miałem wersję 2004 chyba(uff dobrze że tego szajsu już nie mam) blokował mi wszystkie obrazki jakie tylko napotkał

w ogóle podaj jaki masz soft zabezpieczający kompa

AVG free. Sprawdzę to jutro, bo ten laptop nie jest u mnie tylko u sąsiada. Ale chyba lepiej zrobić format c:\ i instalkę Windy od nowa. Może też być problem ze sterami od grafy czy coś… W końcu Winda na nim stoi od 2002 roku #-o