Brak czytania karty pamięci

Witam,
chciałbym się zapytać czy zna ktoś jakieś możliwe rozwiązanie tego, że karta pamięci nie jest widziana(po a popsuciem się). Działała i nagle przestała pewnego dnia. I czy jeśli się popsuła mogę odzyskać jakoś dane z niej głównie zdjęcia?
Telefon Galaxy J5
Z góry dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Przydałoby się podać, co to za karta i gdzie była kupowana (czy nie oszukana podróbka).
Jak masz możliwość to sprawdź czy telefon widzi inne karty albo tą przełóż do innego urządzenia.

Hej,

A czym charakteryzuje się to popsucie? Karta nie jest wykrywana?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tak dokładnie tym.

Hej,

  • A jak podłączasz ją do komputera? Przez adapter z portem USB?
  • Czy przy podłączaniu karty pojawia się jakiś sygnał dźwiękowy?
  • A wolumin widać w aplecie Magazyn - Zarządzanie dyskami?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Sorka za tak dlugi czas odpowiedzi. Karte patrzylem tylko przez telefon bo nie mam adpatera i nie pokazuje mi jej tam. Po prostu mimo ze fizycznie jest w telefonie to mi jej nie pokazuje.

Micro SD HC 4g
https://www.google.pl/search?q=micro+sd+hc+4gb&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGmYz8kIzYAhWE3KQKHaTSBsMQ_AUICigB&biw=1920&bih=968#imgrc=hPT6BpWWiC9iSM:

co jak tu tylko bez tego toshiba

Hej,

Musisz w jakiś sposób podłączyć kartę do portu USB bądź czytnika kart komputera. Bez tego ciężko będzie zrobić jakąkolwiek diagnostykę karty.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Jeśli to karta noname to te lubią uszkodzić się bez zapowiedzi. Na takich akcesoriach się nie oszczędza generalnie. Niemniej, j/w tylko test na innym czytniku czy telefonie da ci jednoznaczną odpowiedź.

1 polubienie