Brak danych po Reinstalacji systemu - odzyskiwanie

(Myphon123) #1

Witam.

Moja znajoma miała problem ze swoją Vistą. Jak twierdzi naprawiła go po przez reinstalacje systemu czyli 'R' no ale wszystkie dane zostały usunięte. i z dysku systemowego i z dysku obok. Próbowałem odzyskać dane dwoma programami Easy Recovery i Recovery My Files sądząc że jednak ona formatowała ten dysk ( nie wiem jak by to zrobiła - dwa za jednym razem, no ale tak sądziłem) Aczkolwiek w wyniku odzyskiwania wyskakują mi dziwne typy i nazwy plików.

Da się temu jakoś zaradzić ?

Z góry dzięki za pomoc.

(Pawko86) #2

Zacznij od szukaj i polecenia *. doc, *.jpg no chyba ze twoja znajoma wyczyściła dysk do zera ze nie ma żadnego folderu na drugiej partycji

co do odzyskiwania jak nie zaznaczysz odpowiedniego filtrowania to będzie ci wyświetla śmieci najlepiej wyznaczyć czas i typ pliku wtedy można coś odszukać bądź ewentualnie nazwę jaka posiadał plik.

(adam9870) #3

Upewnij się, że dysk faktycznie został sformatowany, być może niepotrzebnie się trudzisz.

odzyskanie-danych-dysku-sytuacji-gdy-system-nie-dziala-t492904.html

Następnym razem co do reinstalacji itp., polecam pkt. 5 w mojej pierwszej wiadomości w tym temacie: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html

Pozdrawiam.