Brak dostępności na gadu-gadu


(Eskarb) #1

Od rana mam problem z uruchomieniem gadu-gadu. Po wpisaniu hasła jestem cały czas niedostępna. Myślałam,że to problem z netem,ale ten działa bez zarzutu. Co jest zatem za przyczyna tego,że jestem cały czas niedostępna. Czy ktoś z was też miał taki problem?


(Bartisz) #2

może cię coś blokuje, sprawdź firewalla


(Kaka') #3

sasaneczka proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif


(Quentin) #4

sasaneczka , a może podajesz złe hasło - jeśli nie to najprawdopodobniej coś blokuje - pewnie Zapora Windows lub jak wspomniał już wcześniej NO_NAME - Firewall :wink:


(Eskarb) #5

Kaka' czy teraz temat może być? :slight_smile: Proszę o odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości, bo jestem nowiciuszką :oops:

Quentin hasło na 100% podaję prawidłowe, bo nie pojawia się informacja o tym,że jest złe. A jeśli to faktycznie jest zapora windows lub tak jak napisał NO_NAME to co muszę zrobić, żeby gg znowu działało? Tylko proszę o szczegółową instrukcję krok po kroku, bo ja na tym niestety się nie znam :oops:


(Quentin) #6

sasaneczka , GG jest troszkę nie dopracowane i nie wiadomo czy jest złe czy nie. Tak w ogóle to masz jakieś AntyWirusy czy Firewalle na kompie?


(Eskarb) #7

Quentin mam avasta. Myślisz,że to za mało?


(Quentin) #8

sasaneczka , masz włączoną Zaporę Windows?

Klikasz w Panel Sterowania > i ikonka Centrum Zabezpieczeń.


(szygmon) #9

ja tez teraz się nie moge zalogować :confused: Chyba znowu coś ryją...


(VPN) #10

Sieć GG ma obecnie awarię. Jest tyle warta ile sam komunikator GG, czyli nic.


(Bartek16743) #11

http://www.kadu.net/monitor/ i wszystko jasne


(Eskarb) #12

macie rację coś jest z tym gadu-gadu, gdyż pół godziny temu mogłam wreszcie korzystać z gadu-gadu a teraz znowu nie :frowning:


(Olixxx94) #13

Mam avasta i włączoną zaporę Windows, ale u mnie wszystko gra. Czasami mam wcześniej włączony internet a za jakieś 30 min włączam gg i wtedy jestem ciagle niedostępna. Mam gg ale uważam, że to kitowy program