Brak dostępu do folderu przez dysk sieciowy, ale przez ssh już tak

Cześć,

Napotkał mnie nagle dziwny problem.

Mapując dysk sieciowy przez użytkownika „Szef” który należy do grupy „Zarząd” nie mam dostępu do folderów „zabezpieczonych” na tę grupę. Wygląda to jakbym był traktowany jak zwykły użytkownik (z uprawnieniami tylko do wspólnych folderów).
Logując się WinSCP/Filezilla przez SSH ten problem nie występuje.

-Dodanie bezpośrenio nazwy użytkownika pozwala mu się dostać do folderu (zarówno przez mapowanie dysku jak ssh)

-Nie używam uprawnień NTFS typu DENY.

-Nie zmieniałem praw udostępniania sieciowego (udostępniłem dysk „DANE” gdzie każdy ma pozwolenie na używania zasobów, kontrolą dostępu steruję poprzez uprawnienia NTFS)

-Folder „D:\FolderZarządu” ma wyłączone dziedziczenie uprawnień oraz dodany dostęp tylko dla grupy „zarząd” - przy sprawdzaniu „uprawnień efektywnych” użytkownik „Szef” ma pełną kontrolę - lecz przy zmapowaniu dysku brak dostępu do tego folderu (problem z pierwszego akapitu).

-SFTP skonfigurowane w sposób, że jest wydzielony „root” folder dla każdego użytkownika („D:\FTP”) -wcześniej dla testów dla użytkownika „Szef” ustawiłem „D:\” by sprawdzić dostęp do FolderZarządu.

-Taka sama sytuacja gdy zmapuje dysk logując się np. użytkownikiem „KierownikA” (grupa Kierownicy), nie mam dostępu do folderu „Kierownictwo”. Folder ma wyłączone dziedziczenie uprawnień na folder, dodane grupy „Kierownicy” - Pełna kontrola, Zarząd - odczyt/zapis - Żadna z grup nie ma dostępu poprzez mapowanie dysku

Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem będę wdzięczny za pomoc