Brak dostępu do folderu

Witam, 

Sprawdź błędy związane z explorer.exe:

Kliknij prawy na Mój komputer -> Zarządzaj -> Podgląd zdarzeń

Pobierz i uruchom ShellExView

Wyłącz (Disable Selected Items F7) wszystkie wpisy zaznaczone na różowo i zrestartuj komputer.

Problem w tym, że żadnych wpisów zaznaczonych na różowo nie ma.

Popatrz na monitor od dołu.

Pobierz i uruchom to narzędzie http://support.microsoft.com/mats/windows_file_and_folder_diag/pl

Pobrałam, uruchomiłam, żadnych problemów nie wykryło. Ciągle ten sam problem występuje.

Włącz menadżer zadań i ustaw na zakładce aplikacje i próbuj otworzyć ten feralny folder. Jakie aplikacje się przy tym uruchamiają? jeśli nie pokaże aplikacji, to ponów próbę i ustaw zakładkę Procesy i spróbuj otworzyć ten folder. Jak się da, to zrób printscreena z procesów i pokaż Tu obrazek.

A tak, to jaki Windows? Co masz w autostarcie?

Uruchamia się tylko folder, w którym mam ten zepsuty folder. Nie da rady go otworzyć, jedyne co do procesów dochodzi to dwwin.exe . 

Wyłącz avasta i sprawdź otwieranie tego folderu. Włączysz, jeśli to nie on winien buga. Wtedy wyłączysz następny, jadąc od dołu. gdy problem ustąpi, to będzie wiadomo. Gdy nie, to jedź po kolei. Radziłbym wyłączyć wszystko, oprócz ochrony, ale nie znaleźlibyśmy winowajcę, wśród których może być avast.

Adobe raz na parę miesięcy można samemu sprawdzić wersje, a updater adobe nie musi zawsze obciążać procesów. AQQ, też może być uruchamiany na żądanie. Ale to później.

Tyle programów i nie ma nic na różowo?

Odinstaluj ASUS WebStorage.

Niektórzy nazywają ten kolor kremowym. Taki sam efekt da posortowanie obiektów wg kolumny Microsoft. Obiekty do wyłączenia będą miały wartość No.