Brak dostepu do internetu lub Dostep do internetu a jego brak win7

Witam, mam następujący problem, od 3 dni mój laptop łączy się z siecią i pokazują się komunikaty Brak dostępu do internetu lub Dostęp do internetu, a internetu w obu przypadkach brak a co dziwne w drugim przypadku Dostęp do internetu to już wogóle…, wcześniej działało wszystko jak należy. Myślałem ze to jakiś wirus i zrobiłem format całego komputera i niestety bez efektów, dziś na około 20 min internet działał po czym dalej jego brak i dalej komunikaty w połączeniu o dostępie lub jego braku. W załączniku dodaje screena po komendzie ipconfig/all. Z góry dziękuje za jaka kol wiek pomoc.

post-248164-0-36888100-1386706821_thumb.

Witam,

Próbowałeś łączyć się zarówno przez wi - fi jak i ethernet ? czy jest to neostrada ? z jakiego routera korzystasz ? jeśli w ogółe posiadasz

Zawsze  łączyłem sie przez wifi, mam 2 routery z tym samym internetem i na obu jest to samo, inne komputery w domu łącza sie bez problemu i wszytsko działa, internet mam zwykłą radiówke.

Zrób na routerze tzw twardy reset - daj mu ustawienia fabryczne, następnie z komputera usuń i dodaj swojego routera (sieć) mam nadzieje, że mnie zrozumiałeś dobrze :stuck_out_tongue:

Uruchom wiersz poleceń i podaj wynik poniższego polecenia :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

nslookup dobreprogramy.pl

Gdy wykonasz powyższe polecenie, zmień adresy DNS (mogą być inne, niż Google), możesz użyć do tego poniższych poleceń.

netsh int ip set dns name="Połączenie sieci bezprzewodowej" static 8.8.8.8
netsh int add dns name="Połączenie sieci bezprzewodowej" 8.8.4.4

I możesz pokazać ponownie wynik polecenia nslookup. Pokaż jeszcze wynik polecenia.

route print

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.