Brak dostępu do konta użytkownika

Witam

Na laptopie Lenovo został zainstalowany win 10, co sprawiło problemy z klawiaturą tzn. inne znaki były naciskane a inne wyskakiwały na monitorze. Włączyłem komputer w trybie awaryjnym i włączyłem konto Administratora w konsoli. Po restarcie na ekranie logowania jest: “Administrator  Twoje konto zostało wyłączone. Skontaktuj się z administratorem systemu.” i nijak nie mogę się przełączyć, ani włączyć trybu awaryjnego. Już próbowałem resetowania ustawień windows i przywrócenia fabrycznych jednak to nic nie dało. Czy jest jakiś sposób, żeby stworzyć konto w konsoli nowe, lub włączyć tryb awaryjny?

edit

Sprawdziłem czy są inne konta i normalnie są, jednak nie mogę ich wybrać na ekranie logowania. Również w konsoli aktywowałem jeszcze raz konto administratora i nadal ten sam komunikat wyskakuje. Przed tym zdarzeniem byłem w trybie awaryjnym i skanował adwcleaner i kliknąłem uruchom ponownie.

Wejdź prawym w komputer i kliknij zarządzaj wejdź w użytkowników i kliknij na administratora, wejdź w właściwości(?) i odznacz konto jest wyłączone. Jeśli nie pomoże,wejdź na użytkownika jakiegoś jeśli możesz i dodaj konto poprzez zarządzanie komputerem i daj mu członek grupy administratorzy. Spróbuj z niego zmienić klawiaturę w ustawieniach systemu na polski programisty.