Brak dostępu do Menedżera zadań itd

Świeżo po reinstalce systemu od razu problem.Chodzi o to, że wpisując w poleceniu Uruchom msconfig nic się nie dzieje, brak jakiejkolwiek reakcji. Tak samo jest w przypadku Menedżera zadań. Przed połączeniem się z netem proowałem go włączyć, pokazała się ikona w trayu, najechałem kursorem na nią i zniknęła. Wcześniej wyłączyłem niektóre usługi według porad KŚ. Jeśli ma to jakiś związek, avast! co jakiś czas pokazuje ataki: DCOM Exploit attack i LSASS Exploit (SXP) attack. Z sasserem miałem problem, ale po pokazaniu się okienka od razu zresetowałem kompa. Użyłem też narzędzia do wyszukiwania robala, ale nic nie znalazł. POMÓŻCIE!!

Które???

Włącz je ponownie.

Po tym zobacz.

Z ssaserem miałes problem i znikł ot tak sobie???

Posłaniec, przeglądarka komputera, logowanie do sieci, logowanie pomocnicze i rejestr zdalny. Włączyłem i nic. Jak pojawiło się okno to zresetowałem kompa i potem przeskanowałem kompa narzędziem do usuwania tego wirusa. Teraz avast! co jakiś czas pokazuje te ataki. Dość dużo ich jest. Zresetuje kompa i zobaczę jeszcze raz.

Coś słaby ten “wymiatacz” !!

Już masz sasera !!

Jak będziesz instalował system to odłacz kabelek od sieci!!

Wgraj poprawki , ustaw zaporę , antywira , itp. Sprawdz system na szczepiąnką oraz antywirem .(wzsystkie dyski)

Dopiero wtedy włacz sie do sieci !!

Ps .

Zrób mu pełne formatowanie.