Brak dostępu do MSI przy instalacji niektórych programów

Witam. Niestety, z nowym systemem pojawił się problem z MSI- instalatory nie mogą uzyskać dostępu do tej usługi. Od razu powiem, że testowałem chyba wszystkie rozwiązania (rejestrowanie/wyrejestrowanie, sprawdzanie w services, grzebanie w rejestrze, reinstal MSI, etc), i nic nie pomogło. Na poprzedniej kopii Windowsa miałem to samo (inna kopia), przy reinstalowaniu systemu zrobiłem tylko format partycji C, kopiując dokumenty, pulpit, etc. Drugim problemem jest, że nie mogę dodawać wpisów do rejestru, a gdy zmieniłem uprawnienia, po restarcie komputera nie pojawiał się Eksplorator Windows (był w procesach, paska, ikonek, etc niet). Przywróciłem na awaryjnym, ale to niezbyt fajnie wyszło. Skanowałem komputer Comodo Antyvirus, i nic nie wykrył. Combofix też zbyt wiele nie zdziałał.

I teraz pytanie ode mnie: Mam zepsutą kopię Windowsa, czy jakieś świństwo na kompie?

Logi…

http://www.sendspace.pl/file/0775ebf8b97d7791f70f86d

I małe pytanko: Czy jakaś życzliwa duszyczka mogłaby je przejrzeć i powiedzieć, czy widzi w nich coś podejrzanego?

Z góry dzięki :slight_smile:

MrEzio447 , tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif