Brak dostępu do MVA

Mam do was pytanie, od soboty nie mogę zalogować się do Microsoft Virtual academy. W niedzielę pisałem do jednego Pana z Microsoft Polska i zadałem mu kilka pytań ale nadal nic. Mogę wejść na stronę ale zalogować nie bo jest biała strona po zalogowaniu i nic. Teraz tak dumam, bo szwagier zakupił sobie Netie a ja z ojcem mam TPSA i to dom jednorodzinny.

Pytanie czy to może mieć wpływ na to? Wczoraj pingowałem stronę microsoftvirtualacademy.com i brak żądania. Dziwne jest że do Windows live mogę sie zalogować bez problemu ale jak wylogowuje się to jest komunikat że z MVA nie wylogowałem sie poprawnie jak nawet nie mogę tam dostać się.

Jak wy to widzicie?

Jeżeli jest informacja o błędnym wylogowaniu to spróbuj przeczyścić przeglądarkę z wszelkich danych tymczasowych, bo tam najprawdopodobniej zapamiętane są jakieś dane logowania, które nie pozwalają ponownie się zalogować. To, że strona nie odpowiada na ping nie znaczy, że jest niedostępna. U mnie ta akurat strona działa. To, że inny domownik ma inne łącze nie ma żadnego znaczenia gdyż zapewne są to 2 odrębne łącza nie kolidujące ze sobą.

Do strony mva mogę dostać się co wcześniej pisałem. To co napisałeś o czyszczeniu plików to robiłem i nic, to samo. Sprawdziłem z IE9, Chrome, to samo.

Powtórzę jeszcze raz, gdy w mva wejdę na logowanie, wpisze login i haslo (są poprawne), to jak wezmę zaloguj, to jest biała strona a wcześniej bez problemu było, że po zalogowaniu moje konto było.