Brak dostępu do serwera, przekroczony limit

Witam, mam bardzo naglącą sprawę. Wczoraj sprawdzając swoją stronę, zauważyłem, że po prostu wygasła. Nie mam ogólnie żadnego dostępu do plików przez panel w przeglądarce i przez filezillę. Wiem, że powinienem się z tym zgłosić do administratora hostingu, ale hosting nk6.pl pomoc ma jedynie w formie ubogiego forum i nie wiem jak długo będę czekał na odpowiedź. Pytam, bo może są jakieś ogólne zasady działania darmowych hostingów. Komunikat jaki się pojawia po zalogowaniu do panelu nk6.pl to:

This account is currently suspended.It appears that this account’s free hosting quota has been fully used! We would highly recommend upgrading your account here : Securesignup.net , then create a ticket at byet.org/premiumsupport requesting the free hosting account to be migrated to the new paid account.

Rozumiem, że przekroczyłem darmowy limit, ale czego transferu 9GB czy miejsca na dysku 295mb? Na stronie byłytylko zdjęcia, baner flash, śladowa ilość treści i link do filmu. Naliczyłem około 40mb danych. Ruchu sporego również nie zanotowałem, kilkanaście odwiedzin dziennie. Trzy dni wcześniej dostałem maila “your site has used 50% of its monthly Traffic Quota” i zaleca się upgrade do konta płatnego. Dziwi mnie, że w 3 dni wykorzystałem drugie 50%. Przez filezillę próbowałem logować się na różne sposoby i brak dostępu do serwera. Czy jest jakiś sposób aby dostać się do bazy danych i zrobić backup plików, którego niestety nie zrobiłem:-/ Czy teraz jestem zmuszony czekać aż limit zostanie wznowiony czy muszę wykupić płatne konto? Jakiś pomysł?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Przekroczyłeś transfer i stąd blokada. Pozostaje upgrade lub poczekanie do kolejnego mca :slight_smile:

poczytać faq, lub zagaić do admina - często można dokupić transferu (jednorazowo), albo jw. przesiadka na wyższą opcje.

przeczekać też można ale nie polecam bo google raczej nie będzie czekało.