Brak dostępu do sieci, internetu na komputerze, na innych urządzeniach jest

Witam, ostatnio mój dostawca internetu wyłączył internet ponieważ była burza. I od tego momentu na komputerze pokazuje mi, że mam zasięg i sieć, internet jest aktywny lecz nie mam do niego dostępu

Prawdopodobnie na komputerze trzeba się ponownie zalogować do wifi.

Gdzie jest aktywny na routerze? Co to za dostawca co wyłącza internet bo jest burza bo pierwszy raz o czyms takim slysze?

Raczej może awaria sieci, już było że komuś w bloku się skrzynka w piwnicy „spaliła” i przyszli wyjątkowo chyba w sobotę naprawiać.

Nie słyszałem czegoś takiego, że dostawca Internetu wyłącza klientowi neta…
Pewnie reset routera robiłeś? Wejdź w bramę domyślną swojego ruterka w przeglądarce - zobacz co tam jest. Na telefonie, tablecie masz WiFI? Przez kabel ethernet od rutera do kompa jest Internet działa Tobie?

Pewnie jak nie płacisz to odcinają (Internet radiowy/satelitarny/kablowy/mobilny z modemem lub routerem) lub zabłyśniesz jako ktoś kto kolejny raz na dane pakietowe wydał miliony (mix / abonament).

Zrobiłem reset systemu z win10 na win7, przy kontrolerze sieci mam wylrzyknik kod błedu 20 nie wiem jakie kontkretnie sterowniki zainstalowac, nie pokazuje mi bezprzewodowej karty sieciowej w menadzerze kart sieciowych tylko ethernet nic wiecej

Szukałeś jaki sterownik potrzeba w menadżerze urządzeń?