Brak dostępu do skanera, po prostu nie działa

(Wyrywacz997) #1

Witam,mam nową drukarkę wszystko wydaje się być ok,drukuje,kseruje,lecz nie mogę nic zeskanować bo wyskakuje błąd. lolhck.png

Pobrałem ze strony hp program do diagnozowania problemów i coś tam wykrywa.Pisze że muszę zainstalować na nowo sterowniki najlepiej najnowsze ze strony,robiłem to już wiele razy za każdym razem to samo.

(Adi Gryfino) #2

Trzeba byłoby więcej danych:

• podaj nazwę urządzenia.

• więcej objawów.

• komunikaty.

• sposób podłączenia.

• programów zainstalowanych przy instalacji urządzenia.

• programów z których ty korzystasz przy używaniu skanera.

Przypadkowe teorie:

1. Kiedyś widziałem taką blokadę mechaniczną w obudowie. Trzeba było odblokować i skaner już działał.

2. Manager Urządzeń - sprawdź czy wszystko jest ok. Czy urządzenie jest rozpoznawane przez system.

3. Jeżeli podpinasz pod port USB to nie z przednich "CHINA" przejściówek - tylko tych tylnych.

4. Nieprawidłowe wskazanie urządzenia w danym programie. Sprawdź w opcjach programu nie komputera.

Na odległość ciężko pomóc - ale się starałem. Podaj nam więcej danych :slight_smile: i powodzenia w rozwiązaniu problemu.

(Wyrywacz997) #3
  • podaj nazwę urządzenia.-Deskejt Advantage 2060 http://www8.hp.com/pl/pl/products/print ... id=4249625

• więcej objawów.-Prócz tego skanera żadnych objawów,

• komunikaty.-Gdy próbuje skanować przez painta plik->ze skanera lub aparatu wyskakuje błąd: Nie można pobrać obrazu z urządzenia.Sprawdź czy urządzenie jest podłączone poprawie i spróbuj ponownie.

• sposób podłączenia.Przez USB z tyłu komputera.

• programów zainstalowanych przy instalacji urządzenia.-Sterowniki i inne oprogramowanie hp

• programów z których ty korzystasz przy używaniu skanera.Pain lub program hp deskejt ink adv 2060 k110 scan.

1.Wątpie by była taka blokada bo szukałem i albo jej nie ma albo jest dobrze ukryta poza tym nie ma nic o tym w instrukcji.

2.Jest rozpoznawane gdy podłączam usb wyskakuje że wykryto deskejt 2060 bla bla bla..

3.Do tylnego

4.Sprawdzałem i w programie drukarki i w paincie