Brak dostępu do skanera, po prostu nie działa

Witam,mam nową drukarkę wszystko wydaje się być ok,drukuje,kseruje,lecz nie mogę nic zeskanować bo wyskakuje błąd. lolhck.png

Pobrałem ze strony hp program do diagnozowania problemów i coś tam wykrywa.Pisze że muszę zainstalować na nowo sterowniki najlepiej najnowsze ze strony,robiłem to już wiele razy za każdym razem to samo.

Trzeba byłoby więcej danych:

  • podaj nazwę urządzenia.

  • więcej objawów.

  • komunikaty.

  • sposób podłączenia.

  • programów zainstalowanych przy instalacji urządzenia.

  • programów z których ty korzystasz przy używaniu skanera.

Przypadkowe teorie:

  1. Kiedyś widziałem taką blokadę mechaniczną w obudowie. Trzeba było odblokować i skaner już działał.

  2. Manager Urządzeń - sprawdź czy wszystko jest ok. Czy urządzenie jest rozpoznawane przez system.

  3. Jeżeli podpinasz pod port USB to nie z przednich “CHINA” przejściówek - tylko tych tylnych.

  4. Nieprawidłowe wskazanie urządzenia w danym programie. Sprawdź w opcjach programu nie komputera.

Na odległość ciężko pomóc - ale się starałem. Podaj nam więcej danych :slight_smile: i powodzenia w rozwiązaniu problemu.

  • podaj nazwę urządzenia.-Deskejt Advantage 2060 http://www8.hp.com/pl/pl/products/print … id=4249625

  • więcej objawów.-Prócz tego skanera żadnych objawów,

  • komunikaty.-Gdy próbuje skanować przez painta plik->ze skanera lub aparatu wyskakuje błąd: Nie można pobrać obrazu z urządzenia.Sprawdź czy urządzenie jest podłączone poprawie i spróbuj ponownie.

  • sposób podłączenia.Przez USB z tyłu komputera.

  • programów zainstalowanych przy instalacji urządzenia.-Sterowniki i inne oprogramowanie hp

  • programów z których ty korzystasz przy używaniu skanera.Pain lub program hp deskejt ink adv 2060 k110 scan.

1.Wątpie by była taka blokada bo szukałem i albo jej nie ma albo jest dobrze ukryta poza tym nie ma nic o tym w instrukcji.

2.Jest rozpoznawane gdy podłączam usb wyskakuje że wykryto deskejt 2060 bla bla bla…

3.Do tylnego

4.Sprawdzałem i w programie drukarki i w paincie