Brak dostępu do systemu z ekranu logowania

Witam. Mam nietypowy problem z logowaniem do systemu XP SP3. Mianowicie gdy pojawia się ekran logowania XP, i spróbuje się kliknąć ikonę(jedyną) użytkownika pojawia się informacja trwa wylogowywanie , następnie trwa zapisywanie ustawień i pojawia się ponownie ekran logowania. Nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie, taka sama jest reakcja na próbę uruchomienia systemu przy użyciu klasycznego ekranu logowania, jak również próba uruchomienia systemu przy użyciu trybu awaryjnego. Konto o którym mowa nie miało nigdy ustawionego hasła, uruchamiania poprzez ekran logowania zresztą też nie, nigdy wcześniej nie sprawiało żadnych problemów z logowaniem.

Szukałem odpowiedzi w przepastnych czeluściach internetu ale nie znalazłem niczego nawet podobnego. Być może ktoś tu będzie w stanie mi pomóc. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Windows oryginalny?

Jak oryginalny, to aktywowałeś go? Z reguły po 30 dniach bez aktywacji Winda się blokuje i wylogowuje się, przechodząc z powrotem do ekranu logowania. I tak w kółko aż nie aktywujesz Windowsa albo nie wyłączysz komputera…

Windows oryginalny, licencja studencka z MSDN, aktywowany, działał bez przeszkód przez ostatnie 2 lata, przez ten czas miał miejsce jeden reinstal, około roku temu.

syrio , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif