Brak dostępu połączeń

Cześć nie mogę włączyć połączenia bez przewodowego nie mogę kliknąć na ten przycisk w Centrum mobilności Windows .co mam robić ?

Cześć,

Start> wpisz devmgmt.msc. Widać coś w Kartach sieciowych?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Tak są .

Dodane 14.06.2013 (Pt) 16:10

co mam robić ?

Dodane 14.06.2013 (Pt) 16:42

pisze mi Funkcja sieci bez przewodowej jest wyłączona . file:///C:/Users/USER/Desktop/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

Wrzuć zdjęcie do forumowej galerii: gallery/index.php a tutaj podaj link do zdjęcia.

proszę gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=5748

Jaką kartę bezprzewodową posiadasz? Masz zainstalowane do niej sterowniki?

Tam mama .

Dodane 14.06.2013 (Pt) 17:51

gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=5749 to nie działa nie mogę na to kliknąć.

Karta wyłączyła się sama czy sam ją wyłączyłeś (np. przez włącznik na obudowie laptopa, skrótem klawiszowym, w BIOSie)?

właśnie nie wiem :frowning:

Dodane 14.06.2013 (Pt) 18:01

a jak ją włączyć ?

Więc sprawdź czy włącznik na obudowie nie jest przestawiony na pozycję wyłączenia karty, jeżeli tak to go przełącz. Albo włącz kartę skrótem klawiszowym (nie wiem jaki laptop posiadasz więc sprawdź np. w instrukcji).

mój laptop to Lenovo t420 .

Sprawdź czy ten włącznik jest ustawiony tak jak na zdjęciu: http://forums.lenovo.com/t5/T400-T500-a … a-p/700825

Możesz również spróbować włączyć kartę kombinacją klawiszy FN + F5.

już działa ma teraz problem z tym gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=5750 co mam zrobić ?

A jak klikniesz ppm i wybierzesz Właściwości to jaką masz informację?

To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)

http://answers.microsoft.com/en-us/wind … 907fa3b0cf

Ma ktoś jakiś pomysł ja to naprawić ?

Więc nie masz sterowników bądź są nieprawidłowe lub po prostu się wysypały. Czy wcześniej karta działała poprawnie?

Zajrzyj do tematu który podałem wyżej, masz tam podane rozwiązanie.