Brak dostępy do zdjęć. Zielony kolor czcionki

Witam.

Otóż mam problem, zrobiłem ostatnio formata i wgrałem od nowa xp sp2 ale po zainstalowaniu systemu, mam problem z dostępem do kilku zdjęć. Nazwy ich są napisane nie zwykłą czarną czcionką, ale zieloną. I nie mogę nic z nimi zrobić. Ani skopiować, ani otworzyć.

Dodaj jeszcze że przed formatem wszytskie te zdjecia były na partycji E jednak podczas formatowania, musiałem partycje C podzielić na 2 mniejsze, no i automatycznie partycja z danymi (dawniej E) zmieniła nazwę na C. Nie wiem może przyda wam się ta informacja.

Co ja mam zrobić, bo bardzo zależy mi na odzyskaniu tych zdjęć.

Niestety, powinieneś powoli przyzwyczaić się do myśli, że te zdjęcia są stracone i pogodzić się z ich stratą.

Zaszyfrowałeś je (albo zrobił to inny użytkownik komputera). I, jeśli nie masz wyeksportowanych gdzieś na dyskietce/pendrivie prywatnego klucza EFS - nic nie można zrobić.

Jest program pomagający odzyskać takie pliki (Elkomsoft Advanced EFS Data Recovery) ale MUSI mieć on dostęp do partycji systemu, na którym wykonano szyfrowanie. Albo przynajmniej plików rejestru z tamtego systemu.

Czyli co nic sie nie da zrobić?

Dodane 08.01.2010 (Pt) 17:18

Czyli co nic sie nie da zrobić?

Raczej nic nie zrobisz…